Жоден з депутатів не привітав дітей з фізичними вадами зі святом Св. Миколая

37

Але не зважаючи на це, для дітей з фізичними вадами сьогодні всеж відбулося свято. До дня Святого Миколая дітей чекали солодкі подарунки та святкова вистава з казковими персонажами.

Порадував діток з вадами опорно – рухового апарату та дитячим церебральним паралічем, що навчаються в дитячому садочку № 591 громадський діяч Тесленко Павло, який спільно з театром «Дзеркало», осн «Комітет мікрорайону «Дніпровець» та ГО інвалідів «Добробут та Безпека» організували діткам веселе свято.

Організатори привітали солодкими подарунками з наступаючими святами 120 діток, а керівництво нагородили грамотами за  професіоналізм, творчий потенціал, сумлінну та самовіддану працю, людяність, щирість та неоціненний вклад в розвиток дітей.

1058

«Ми використовуємо будь які можливості щоб зробити життя дітей яскравішим. Дітки з фізичними вадами потребують багато уваги, тому ми організували це свято саме для них», — розповідає Тесленко Павло.

«Закликаю усіх небайдужих приєднатися до привітань малечі зі святом Святого Миколая. Не забувайте про дітей і пам’ятайте, вони – наше майбутнє», — додав Тесленко.

В цьому садочку працюють 14 груп, дві з яких спецгрупи для дітей, які не можуть самостійно пересуватись, тут вони проходять реабілітаційні курси. Також в цьому садочку навчаються дітки з синдромом дауна, розумово відсталі та з генетичними захворюваннями.

Для успішної роботи з дітьми садочок №591  має: логопедичні кабінети, ігрові та навчальні осередки, куточки природи; для фізичної реабілітації тенісні зали, зали для лікувальної фізкультури з спеціально обладнаними тренажерами, кульковими басейнами, профілакторами Євмінова, батутами; медична реабілітація проходить у фізіотерапевтичному кабінеті під наглядом кваліфікованих спеціалістів, діти отримують курси масажу 2 рази на рік. Для навчально-виховної роботи працює кімната сенсорного розвитку, відеозал, кімната ручної праці, кімната Казки, 2 музичні зали, ігротека.

Окрім фізичної реабілітації та виховання, тут діткам дають таку для них необхідну увагу.

1059
1060
1061
1062