ОСН «КМ «Дніпровець» організував захід з очищення від сміття в ДВРЗовському лісі

31

Сьогодні, незважаючи на похмуру погоду і робочий день, на колективне прибирання лісу, яке організував актив ОСН «Дніпровець» прийшли понад пів сотні людей. До чудової ініціативи долучились представники КО «Київзеленбуд», КП «Дарницьке лісопаркове господарство», КП по утриманню зелених насаджень Дніпровського району, активні співробітники майже усіх місцевих закладів освіти, ЖЕД 406 та мешканці, які беззаперечно дбають про навколишнє середовище.

«Приємно вражений, що на ДВРЗ стільки небайдужих людей. Друзі, дякуємо усім, хто приєднався до колективного прибирання лісу або мав таке бажання, але не зміг взяти участь», — зазначив керівник комітету В’ячеслав Гайдай.

За словами самих активістів, такого масового прибирання на ДВРЗ давно не було. Всі охоче працювали як одна команда та допомагали один одному. Зібрали безліч мішків зі сміттям, а великогабаритний непотріб, який не поміщався в мішки – збирали просто на купу, після того погрузили на трактор і вивезли на смітник.

В’ячеслав Гайдай повідомив, що планує невдовзі повторити такий захід на інших локаціях лісу: «Організуємо у вихідний день, щоб усі, хто виявить бажання, змогли приєднатись до цієї шляхетної справи. Обов’язково запросимо депутатів округу 6.