Павла Тесленка відзначено грамотою у рамках фестивалю-нагородження «Крила натхнення 2020»

119

Урочиста церемонія нагородження відбулась в режимі online 27 травня в рамках щорічного Дніпровського освітнього фестивалю «Крила натхнення 2020».

Цьогоріч за досягнення в галузі освіти, навчання, виховання, творчості у 15 номінаціях «Освіта. Ідея. Інновація. Успіх», «Інтелектуальна еліта Дніпровського», «За честь і відданість дошкіллю», «Партнерство в освіті», «Кращі методmaker Dniprosvita»,  «Крок за кроком – успіх за успіхом», «Краща педагогічна ініціатива дошкілля 2020», «Учителі важливі», «Творимо себе – творимо Україну», «Разом до успіху», «Авторитет і лідерство», «Майстерність. Креативність. Лідерство. Позитив», «Окрилені творчістю», «Zhe best website: practical & innovating»: кращий веб-сайт закладу: практичність та інноваційність» було нагороджено грамотами управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації понад 300 керівників закладів та педагогів, керівників гуртків та методистів, учнівської молоді, партнерів і меценатів.

До нагородження було представлено найкращих представників громади Дніпровського району — DniprOsvita. У номінації «Партнерство в освіті» було відзначено грамотою депутата Київської міської ради  Павла Тесленка за партнерство та підтримку закладів освіти, за реальні справи, допомогу та бажання змінювати і розвивати освіту в Дніпровському районі.

Павло Тесленко, дякуючи за визнання та високу оцінку депутатської діяльності, запевнив, що найближчі плани і проекти, направлені на підтримку та покращення освітнього процесу, будуть успішно реалізовані! «Дякуємо команді DniprOsvita за організацію та проведення районного фестивалю-нагородження «Крила натхнення 2020″, який додає всім нам натхнення і впевненості, спонукає до руху вперед та мотивує наше спільне прагнення до змін!», — додав депутат.