Павло Тесленко: На ДВРЗ проводять роботи з асфальтування прибудинкових територій

476

На сьогоднішній день активно ведуться підготовчі роботи для проведення капітального ремонту асфальтового покриття прибудинкових територій у дворах будинків 66 – 68 та 107/2 на вулиці Алматинській в Дніпровському районі. Загальна площа відновлювальної території становить понад 1 500 кв. м.

За даними об’єктами укладено договір з генпідрядником, в межах якого фахівці виконають демонтаж пошкодженого асфальту, підсипання щебеню, вирівнювання дорожнього профілю, встановлення бортових каменів та поребрик.

Роботи з асфальтування проводяться в рамках виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Києва, відповідно до затверджених видатків, спрямованих виключно на відновлення асфальтового покриття прибудинкових територій будинків комунальної форми власності.

«Згідно адресного переліку об’єктів з відновлення асфальтового покриття прибудинкових територій, відповідні роботи заплановано здійснити у цьому році, оскільки питання щодо належного стану покриття є важливим в аспекті створення комфортних умов для проживання киян», — зазначив депутат Київської міської ради Павло Тесленко.

Найближчим часом, відповідно до плану, буде здійснено капітальний ремонт асфальтного покриття за адресами: вул. Марганецька, 22 та вул. Макаренка, 5/8.

вул. Алматинська, 66

вул. Алматинська, 66

вул. Алматинська, 107/2

вул. Алматинська, 107/2