Павло Тесленко: наш черговий проект спрямований на будівництво додаткового корпусу лікарні №11

485

Дніпровський район стає все більш прогресивним в напрямку поліпшення галузі медичного обслуговування. Про це свідчить розпорядження КМДА №1844 від 10.10.2018, «Про будівництво додаткового корпусу Київської міської клінічної лікарні № 11 Дніпровського району м. Києва, на вул.. Рогозівській, 6 для розміщення Центру нейрореабілітації учасників АТО», яке вже підписав мер Києва Віталій Кличко.

На розгляд Київської міської ради відповідний проект рішення було внесено депутатом Київради від округа № 54 Павлом Тесленко за ініціативи ГОІ «Добробут та Безпека».

Як зазначив депутат, в 2019 планується розроблення проектно-кошторисної документації та проходження державної експертизи. Саме будівництво має розпочатись в 2020 році. Замовником робіт визначено КП «Інженерний центр».

Також Павло Тесленко розповів, що прийняття даного розпорядження дозволить збільшити потужність Центру нейрореабілітації учасників АТО та розширити спектр надання реабілітаційних та діагностичних послуг задля підвищення комфортності відвідування та покращення якості надання медичних послуг вцілому.

Питанням розширення медичних послуг для нейрореабілітацій учасників АТО, Павло Тесленко займається ще з 2016 року. Саме тоді, за ініціативою депутата було створено  Центр нейрореабілітації учасників антитерористичної операції м. Києва на базі 11-ї лікарні, проведено три черги ремонтів, і розпочато роботу Центру вже в 2017 році.

Додатковий корпус лікарні має значно підвищить якість медичного обслуговування із застосуванням фізичної та психологічної реабілітації, психосоціальної адаптації, водолікування, кінезо та ерготерапії, розширеним спектром діагностичних послуг для досягнення максимального ефекту під час оздоровлення та дозволить збільшити загальну потужність усієї лікарні №11.