Тесленко: В ДНЗ 455 — завершена реконструкція!!! (фото, відео)

668

Сьогодні активно триває процес з облаштування вуличного ігрового простору садочків мікрорайонів ДВРЗ та Стара Дарниця. Вже завершені роботи зі встановлення тіньових навісів, парканів, дитячих столиків в закладі дошкільної освіти № 455 (вул. Празька, 31-А). «Це один із садочків Дніпровського району, яким ми опікуємось і постійно покращуємо матеріально-технічну базу», — розповів депутат Київської міської ради Павло Тесленко.

Враховуючи ініціативу батьківської громади, щодо необхідності забезпечення комфортних умов для перебування дошкільнят в садочку, депутат КМР Павло Тесленко долучився до вирішення питання. Таким чином на території закладу з’явилось 7 одинарних і 2 подвійних тіньових навісів. Також облаштували 11 столиків та 22 лави відпочинку, встановили 31 секцію декоративного парканчику, який розраховано на 2 ясельні групи.

Згідно з рекомендаціями МОЗ, працівники дошкільних закладів повинні щодня проводити час з дітьми на свіжому повітрі. Павло Тесленко розповів, що оновлена ігрова територія спонукатиме дітей до рухової діяльності та допоможе зробити щоденні прогулянки цікавими й активними, адже при виготовленні ігрових елементів були використані високоякісні, гіпоалергенні будівельні матеріали.

«Я переконаний, що всі батьки хочуть, щоб їхні діти відвідували садок європейського рівня. І наше завдання – забезпечити комфортні та безпечні умови для розвитку дітей, виховання та навчання на високому рівні, – підкреслив Павло Тесленко, —  я впевнений, що дітям тут подобається».