Тесленко: Визначено послідовність робіт, з яких почнеться капітальний ремонт стадіону ДНІПРОВЕЦЬ

454

Сьогодні в приміщенні Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації (бульв. Праці, 1/1) обговорили ряд питань стосовно запланованих заходів, які передбачено здійснити при капітальному ремонті стадіону «Дніпровець» ДЮСШ №21 (вул. Алматинська, 60).

За участю депутата Київської міської ради Павла Тесленка, очільника Дніпровського району Ігора Щербака, директора ДЮСШ №21 Володимира Капінуса представників Управління освіти, проєктної організації, тренерів і місцевої ініціативної групи ДЮСШ №21 Дніпровського району на основі проєктних пропозицій ознайомились з варіантами облаштування трьох полів для тренувань зі штучним покриттям, заміни існуючої огорожі, відновлення освітлення, бігових доріжок, трибун і т.д.

Станом на 24.07.2020 об’єкт перебуває на стадії проєкто-вишукувальних робіт. Це означає, що на даний час фахівці, відповідальні за проєкт, разом з громадою Дніпровського району мають можливість надати обгрунтовані пропозиції для оптимізаціїї прийняття остаточних проєктувальних рішень, пов’язаних з капітальним ремонтом стадіону, щоб задовольнити потреби молоді в заняттях спортом і фізичною культурою.

Павло Тесленко зауважив: «Такий формат опрацювання передпроєктних пропозицій дозволить задовольнити потреби усіх без винятку вікових категорій громадян. Проєктанти обов’язково повинні врахувати рекомендації тренерів і батьківської громади вихованців ДЮСШ №21, щоб максимально покращити умови для проведення щоденних тренувань».

Відповідно технічного завдання на проєктування за об’єктом «Капітальний ремонт стадіону «Дніпровець» заплановано здійснити ремонт в два етапи. На початковій стадії буде влаштовано нове велике футбольне поле з біговими доріжками, що є пріоритетним питанням для усіх учасників сьогоднішньої наради.