В Дніпровській РДА відбулася робоча нарада щодо надання первинних медичних послуг мешканцям ДВРЗ

643

Сьогодні в приміщенні Дніпровської РДА відбулось чергове засідання представників міської влади та закладів охорони здоров’я  стосовно питання забезпечення належного рівня якості надання первинної медико-санітарної допомоги мешканцям масиву ДВРЗ та продовження функціонування АЗПСМ №6 на вул. Розозівській, 6, що є структурним підрозділом КНП «ЦПМСД №4» Дніпровського району.

В нараді взяли участь депутат КМР Павло Тесленко, представники Департаменту охорони здоров’я та Департаменту комунальної власності м. Києва, голова Дніпровської РДА Ігор Щербак та його заступниця Алла Загородня, директор КНП «Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району міста Києва» Данієль Карабаєв, а також директор КНП «КМКЛ №11» Ірина Калмикова та директор КНП «ЦПМСД №4» Дніпровського району Надія Поліванова.

Темою обговорення стало питання стосовно подальшої оренди нежилих приміщень КНП «КМКЛ №11» амбулаторією №6 (вул. Рогозівська, 6), в якій підписано понад 14 тисяч декларацій пацієнтів з лікарями первинної ланки.

Варто зазначити, що територія району в межах діяльності амбулаторії, яка наразі обслуговує 13 027 осіб, з них — 2437 осіб дитячого населення, на 60% складається з приватного сектору, де переважно проживають особи пенсійного віку. Піша доступність до закладу складає від 500 до 3000 метрів. Щоденно амбулаторія, працюючи з 8:00-20:00, приймає понад 300 пацієнтів. Функціонує денний стаціонар, маніпуляційний кабінет та кабінет щеплення, які забезпечують надання первинної медичної допомоги в повному обсязі.

Враховуючи стурбованість громади стосовно недопущення припинення діяльності АЗПСМ №6, що відповідно, може мати наслідки зниження рівня якості надання первинної медичної допомоги жителям ДВРЗ, депутат КМР Павло Тесленко звернувся до голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації стати на захист інтересів мешканців мікрорайону ДВРЗ.

Підтримуючи депутатську ініціативу та зважаючи на необхідність забезпечення надання належних медичних послуг, учасники наради дійшли згоди про необхідність здійснення організаційно-правових заходів профільними Департаментами для закріплення на праві господарського відання орендованих нежилих приміщень КНП «КМКЛ №11» загальною площею 330 м2 за КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4 Дніпровського району м. Києва», що в подальшому забезпечить продовження функціонування амбулаторії №6 на вул. Рогозівській, 6.