Покладанням квітів відзначили День пам’яті та примирення біля Меморіалу Слави на ДВРЗ

320

Сьогодні, з нагоди Дня пам’яті та примирення, а також напередодні 75-ї річниці  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у парку «ДВРЗ-1» (навпроти буд. 101 на вул. Алматинській) відбулось покладання квітів.

Вшанувати пам’ять загиблих до Меморіалу Слави завітали голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Петро Онофрійчук, його заступник Алла Загородня, депутат Київської міської ради Павло Тесленко, представники ОСН «КМ «Дніпровець», начальник відділу культури Дніпровської РДА Оксана Мерінова, директор Центру культури та мистецтв Дніпровського району Віталій Калітовський, начальник сектору управління справами «ДВРЗ» Ольга Ємець разом з представниками заводу та поважні ветерани Дніпровського району.

Учасники заходу з глибокою шаною, схилили голови перед світлою пам’яттю героїв та воїнів, які мужньо боролися на фронтах війни, й тих, хто загинув на Східному кордоні вже у наш час, захищаючи рідну землю.

Висловлюючи глибоку повагу до ветеранів, депутат Павло Тесленко щиро подякував за незабутній подвиг, надану можливість новим поколінням радіти життю, виховувати своїх дітей. Нехай Велика Перемога буде повсякденним нагадуванням про те, що немає більшої цінності, ніж радість життя на рідній й вільній землі.

Честь і слава ветеранам, учасникам бойових дій та кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну, глибока шана Вам і людська вдячність! Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!

Слава Україні!