Павло Тесленко та Ігор Щербак провели нараду на ДВРЗ щодо відновлення будівельних робіт на Алматинській і Довбуша

1211

29 травня за ініціативи депутата КМР Павла Тесленка відбулась виїзна робоча нарада стосовно питання відновлення  ремонтних робіт на об’єктах, які були зупинені через карантинні заходи.

В нараді взяли участь голова Дніпровської РДА Ігор Щербак, представники структурних підрозділів КК «Київавтодор», КП «Київпастранс», КП «ШЕУ» Дніпровського району та підрядник.

Довідково. Щербак Ігор Михайлович призначений головою Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації розпорядженням Президента України від 18 травня 2020 року № 323/2020-рп. У 2014 — 2015 році був першим заступником голови Дніпровської РДА.

Павло Тесленко ознайомив нового очільника району з великими проектами на ДВРЗ. Ігор Михайлович зауважив, що за останні декілька років за ініціативою депутата в районі відбуваються суттєві зміни. «Реалізація проектів з реконструкції дорожньої мережі вул. Алматинської, шляхопроводу, трамвайних колій і т.д. значно оновила інфраструктуру ДВРЗ. Окрема тема — будівництво дороги «вул. Довбуша — Броварський проспект» — другий виїзд з мікрорайону ДВРЗ. Я пам’ятаю, як раніше на шляхопроводі відбувались затори, особливо взимку, коли через перенавантаження великогабаритним транспортом було перекрито автомобільний рух. З будівництвом нової дороги, таких проблем в районі не буде. До того ж, за новим маршрутом заплановано організувати рух громадського транспорту, що дасть можливість діставатись до ст.м. «Лісова» за 5-10 хвилин», — зазначив Ігор Щербак.

Обираючи конструктивні рішення, депутат Павло Тесленко запропонував облаштувати павільйони очікування вздовж трамвайної лінії  вул. Алматинської. «За умови технічної можливості підрядник разом КП «Київпастранс» мають знайти необхідні технічні рішення, щоб швидше встановити зупиночні комплекси для зручності пасажирів під час очікування громадського транспорту», — зауважив депутат.

Для подальшої співпраці, Павло Тесленко домовився про організацію двох  важливих нарад з головою Дніпровського району та представниками структурних підрозділів щодо завершення проектів з реконструкції каналізування і водопостачання приватного сектору ДВРЗ, а також реконструкції стадіону «Дніпровець».