Наша громадська позиція останній шанс для України

11

З усіх 29-ти кандидатів, лише одна людина проявила ініціативу та зустрілась з нашою командою щоб дізнатись про існуючі проблеми в районі. Виконуючи наказ виборців, які довірили мені свої голоси на минулих виборах до Київради, я звертаюся до громади мікрорайонів ДВРЗ та Старої Дарниці з наступним і це важливо.

Сьогодні, напередодні виборів, які мають вирішальне значення для всієї України, місцева громада занепокоєна, що може повторитися історія минулих виборів до Верховної ради, коли до влади потрапляють кандидати, яким, як ми побачили вже згодом, абсолютно байдуже на місцеві проблеми.

На минулих виборах до Київради мене підтримали 6560 (28.6%) виборців. Це люди, які повірили в нашу команду. Майже третина виборців дали свою оцінку нашій роботі. Я вважаю на нас лежить відповідальність за розвиток району перед ними. Тому, ми нікуди не зникли і продовжуємо працювати тут, разом з жителями.

Згідно нашої програми розвитку мікрорайонів ДВРЗ та Стара Дарниця, разом з мешканцями ми:

— встановили 44 дитячі майданчики;

— оновили 5000 поштових скриньок;

— добилися реконструкції дороги по Празькій (розпорядження № 600 від 16 травня 2014 року);

— добилися реконструкції парків ДВРЗ та Стародарницький-2;

— допомагаємо в підготовці до навчальних періодів усі тутешні школи та дитячі садочки. Забезпечуємо більшість їх потреб в меблях, спортивному та ігровому інвентарі.

В процесі вирішення ще багато питань, в першу чергу це будівництво другого виїзду з мікрорайону ДВРЗ, реконструкції шкіл №11, 42 та 103, подолання проблеми підтоплення приватного сектору та ін.

Ми маємо великий досвід, напрацювання, знаємо усю тутешню проблематику. Нас дуже вразило те, що за весь час цієї виборчої компанії, з усіх 29-ти кандидатів, лише одна людина проявила ініціативу та зустрілась з нашою командою. Цією людиною був Олександр Супруненко. Він один, хто приєднався до вирішення нагальних проблем району. Більше ніхто з кандидатів не цікавився проблемами району та потребами жителів.

До речі, Супруненко так як і ми, допомагає нашим воякам в зоні АТО, кожні два тижні відправляє необхідну гуманітарну допомогу для батальйону «КИЇВ-12».

Разом з Супруненко ми організували ряд виїзних нарад, провели аналіз існуючих в районі проблем з залученням відповідних фахівців та науковців. В результаті ми визначили стратегічні напрямки розвитку мікрорайонів ДВРЗ та Стара Дарниця, які вирішуватимемо зі сторони роботи Супруненко у Верховній раді та нашої роботи у Київраді, а саме:

1) Медична реформа. Збільшення кількості професійних кадрів, оновлення медичного обладнання.

2) Реформування освіти. Реконструкція шкіл. Забезпечення необхідним інвентарем та меблями школи і садочки. Створення комфортних умов. В цьому напрямку Супруненко вирішив проблему з утепленням дитсадків № 675 та “Зернятко”, забезпечив їх обігрівачами.

3) Спортивний розвиток. Встановлення спортивних та дитячих майданчиків. Проведення спортивних змагань. Пропаганда здорового способу життя.

4) Вирішення проблем житлового господарства. Стабілізація тарифів за комунальні послуги. Докорінна зміна системи роботи ЖЕКів. Ремонти під’їздів, відновлення освітлення.

5) Вирішення інфраструктурних питань. Робота з проектування та будівництва другого виїзду з мікрорайону ДВРЗ. Реконструкції доріг та відновлення прибудинкового асфальту. По цьому напрямку Супруненко вже зробив дорогу біля лікарні № 11, що на Рогозівській.

Усі ці стратегічні питання є нашим планом дій, для створення європейського рівня життя в районі.

Ці вибори — наш з вами шанс обрати до Верховної ради людину, яка має сили та досвід досягти поставлених цілей, земляка, який виконує свої обіцянки.

Як сказав Оскар Уайльд:

«Людина цінується тоді, коли її слова збігаються з її діями». Гідна людина від нашого району у Верховній раді — це буде наша з вами перемога!