Віталій Кличко проінспектував стан столичних доріг, де відбувся капітальний ремонт

27

Мер Києва Віталій Кличко проінспектував стан доріг після капітального ремонту у Києві, зокрема на вулицях Бориспільська і Празька.

«Останній раз я їздив Празькою два роки тому, дорога була жахлива. Кожен киянин знає про стан доріг у місті – 90% доріг потребують ремонту, деякі з них – капітального. На вулиці Празькій останній раз ремонт відбувався у 1962 році. Можете уявити, в якому стані перебувала ця дорога», – зазначив Віталій Кличко.

Під час виїздної зустрічі разом з мером були присутні директор Київавтодору Володимир Жуков та громадський лідер мікрорайонів ДВРЗ та Стара Дарниця Павло Тесленко.

Тесленко поділився з мером додатковими дорожніми питаннями, які мають пріорітетне значення для тутешніх мешканців.

996
«Місцеві жителі дуже вдячні за нову дорогу, але вони стурбовані тим, що через постійно курсуючі фури по вулиці Празькій, дорога швидко розіб’ється. Цю проблему можна вирішити лише будівництвом другого виїзду до мікрорайону ДВРЗ. Саме там знаходиться УДЦ «Ліски» куди і прямуюють фури. Додатковий заїзд-виїзд до ДВРЗ дасть можливість крупногабаритному транспорту оминати основну дорогу, чим і збереже її на роки», — розповідає Павло Тесленко.

«Дорога по Алма-Атинській також потребує капремонту, особливо за мостом. Ми вже почали повторно збирати підписи мешканців з цього приводу. Сподіваємось це спрацює так само як і з дорогою по Празькій», — додав Тесленко.

Нагадаємо, вулиця Празька потрапила до відповідного розпорядження щодо ремонту столичних доріг №600 в травні місяці, завдяки зусиллям жителів мікрорайону ДВРЗ та Стара Дарниця спільно з депутатом Київради VI скликання Тесленко Павлом.

994
Віталій Кличко підкреслив, що столична влада готова і буде проводити ремонт доріг і надалі, водночас існує проблема фінансування, і наголосив, що податки киян повинні залишатися у місті.

«Кияни сплачують податки, які у нас вилучають – це більше 8 млрд. грн. щороку. І така дискримінація стосується тільки Києва. А ці гроші можна було б спрямувати на капітальний ремонт доріг, розвиток інфраструктури, на соціальні потреби. І я робитиму все, аби податки киян залишалися у місті. Думаю, у наступному році не тільки мешканці окремих вулиць, а й усі кияни побачать позитивні зміни, зокрема і щодо стану доріг», – зазначив Віталій Кличко.

992

У свою чергу керівник «Київавтодору» Володимир Жуков додав, що до кінця року капітальний ремонт доріг відбудеться на 14 вулицях.

«Це якісне дорожне покриття, яке служитеме як мінімум 12 років. 5 доріг ми вже зробили, 6 закінчимо до кінця місяця. І ще залишиться три вулиці. План на цей рік буде виконаний у повному обсязі. Фінансуванням на зазначені проекти ми забезпечені», – підкреслив Володимир Жуков.