Президент ФАФУ Павло Тесленко: почався діалог зі столичною владою щодо знаходження оптимальних рішень зі станом орендної платні в умовах сьогоднішньої кризи

391

Увагу В. Кличка на питання проблемної оцінки комунального майна звернув Павло Тесленко, під час минулого діалогу Ради спортивних федерацій з мером Києва.

«Сьогодні ледве не кожній спортивній федерації бракує фінансування, через що федерації та спортивні клуби, громадські організації, власники малого та середнього бізнесу не мають змоги сплачувати надмірно високу орендну платню. Це одне з пріоритетних питань, які потребують термінового вирішення» — зазначив заступник голови Ради спортивних федерацій Києва.

В КМДА відбулась нарада з питань оренди приміщень та орендної плати за їх використання.

«Більшість розглянутих нами питань спрямовані на вирішення проблеми надмірно високої орендної платні для організацій, які мають безпосередній вплив на спортивно-культурне життя столиці», — розповідає лідер громадської думки Павло Петрович Тесленко.

Нарада пройшла за дорученням Віталія КЛИЧКА, під керівництвом його заступника Ганни СТАРОСТЕНКО. Серед учасників, директор Департаменту комунальної власності Києва – Андрій ГУДЗЬ, президент федерації американського футболу України – Павло ТЕСЛЕНКО та ін.

Під час наради розглянули важливе питання щодо внесення змін у Методику розрахунків орендної плати, яка має полегшити орендний тягар для спортивних та громадських організацій Києва. В результаті було прийнято рішення створити відповідну робочу групу в яку увійдуть представники громадськості, депутати, представники департаменту комунальної власності, департаменту освіти і науки, молоді та спорту, представники комісії з питань власності та інших комісій КМР.

file-page1