В Києві створять Центр нейрореабілітації учасників АТО

245

Сьогодні, 14 вересня 2016 року, відбулося робоче засідання Комісії з питань охорони здоров’я Київської міської ради VIII скликання.

Профільна комісія розглянула проект рішення Київської міської ради “Про створення Центру нейрореабілітації учасників антитерористичної операції м. Києва” на базі Київської міської клінічної лікарні №11 Дніпровського району міста Києва.

Зазначений проект рішення був розроблений та внесений на розгляд профільної комісії депутатом Київської міської ради Павлом Петровичем Тесленко за ініціативи ГОІ «Добробут та Безпека» трудового колективу КМКЛ №11, керівництва районного управління охорони здоров’я Дніпровської райдержадміністрації, представників громадського сектору охорони здоров’я та учасників антитерористичної операції на території Донецької і Луганської областей.

Павло Тесленко представив проект рішення членам Комісії з питань охорони здоров’я з відповідним обґрунтуванням до якої долучилися начальник районного управління охорони здоров’я Дніпровської райдержадміністрації Данієль Таїрович Карабаєв, відповідальний секретар Національної медичної палати України Сергій Володимирович Кравченко та заступник головного лікаря Київської міської клінічної лікарні №11 Ірина Олексіївна Калмикова.

_dsc5825-1280x768

Проектом передбачається розв’язання  проблем реабілітації  учасників АТО та розширення спектру реабілітаційних заходів. Важливо, що лікарня № 11 вже має досвід надання медичної допомоги та реабілітації учасникам антитерористичної операції з поєднаною патологією нервової системи та після травматичними стресовими розладами.

Після доповіді депутата Павла Тесленка та жвавого обговорення проекту рішення “Про створення Центру нейрореабілітації учасників антитерористичної операції м. Києва”, члени Комісії з питань охорони здоров’я Київської міської ради одноголосно підтримали зазначений проект рішення та рекомендували винести його на розгляд сесії з позитивним висновком і рекомендацією.

14316897_1200651923339527_8784655814543479965_n

Павел Тесленко