У Дніпровському районі виконуються роботи з розчистки території озера Лісове

1153

Почалася реалізація проекту «Капітальний ремонт елементів благоустрою зони відпочинку «Лісова» та розчистка озера Лісове в мікрорайоні ДВРЗ.

Наразі активно ведуться підготовчі роботи для подальшого облаштування причалу для човнів та катамаранів, берегововї ділянки озера, дитячих та дорослих пляжів для відпочинку. Також тривають роботи з розчистки території по периметру озера, де пролягатиме майбутня доріжка здоров’я.

Як розповів місцевий депутат Павло Тесленко: В затишній місцевості ДВРЗ Дніпровського району міста Києва, озеро Лісове є перлиною нашого мікрорайону. Реалізація проекту з капітального ремонту та реставрації зони відпочинку забезпечить відпочинок людей різних вікових категорій, будь яких уподобань та захоплень. Реалізація проекту сприятиме можливості проведення дозвілля під час водного відпочинку на пляжі або затишної прогулянки пішою ходою вздовж берегової лінії водойми. Для активного населення буде нагода провести час з користю для здоров’я  — зайнятись спортом та активним відпочинком на свіжому повітрі.