Комітет мікрорайону ДВРЗ «Дніпровець» висуне пропозицію скорегувати маршрути поліцейських патрулів

210

Запропонувати столичній поліції внести корективи у власний патрульний маршрут ОСН «Комітет мікрорайону ДВРЗ «Дніпровець» планує 21 серпня на майбутній робочій зустрічі між ОСНами Дніпровського району та керівництвом Дніпровського районного управління міліції.

Відповідне запрошення взяти участь в робочій нараді з питань роботи міліції та поліції ОСНи отримали на цьому тижні за підписом начальника управління Віталія Чайки.

«на даний час, спільно з громадським діячем Павлом Тесленко ми проводимо моніторинг нашого мікрорайону ДВРЗ на предмет виявлення місць, де найбільш часто відбуваються правопорушення. В першу чергу враховуємо думку мешканців, в цьому нам допомагає актив комітету та звернення місцевих жителів. За підсумки моніторингу, на робочій нараді ми висунемо пропозицію поліцейським патрулям скорегувати власний маршрут патрулювання», — розповів керівник комітету Вячеслав Себба.

Комітет повідомив, що вже створена карта місць розливу алкогольних напоїв, де часто відбуваються порушення громадського порядку. Ці місця також будуть враховані при наданні пропозиції скорегувати маршрути поліцейських патрулів.

Павло Тесленко підкреслив, що таким чином планується оптимізувати патрулювання поліції щоб попередити можливі випадки злочинної діяльності та порушення громадського порядку.