В Центрі культури та мистецтв Дніпровського району урочисто привітали жінок з Міжнародним жіночим днем

314

05 березня в приміщенні Центру культури та мистецтв Дніпровського району (вул. Алматинська, 109) відбувся святковий концерт «Для Вас, кохані!»  з нагоди Міжнародного жіночого дня. 

До святкової зали завітали почесні гості депутат Київради Павло Тесленко, начальник відділу культури Дніпровської РДА Оксана Мерінова та директор Центру культури та мистецтв Віталій Калітовський, а також понад 500 глядачів.

Відкрив концертну програму народний колектив «Театр естради та моди «Модний театр» показом колекції «Україна». Позитивний настрій та чудову атмосферу свята створювали вокальний гурт «Мамин оберіг», зразковий колектив ансамбль танцю «Талісман» та «Дніпровські зорі», народний колектив циркова студія «Шарм», ансамбль сучасного та бального танцю «Сінергія», ансамбль народної пісні «Дубрава» та гурт барабанщиків «Евріка Драмс». А також зворушливу «Пісню для мами» усім жінкам подарували лауреати Міжнародних конкурсів Шигімага Настя і театр танцю «Без сюжету».

Теплі слова привітання з нагоди свята адресував всім присутнім жінкам депутат КМР Павло Тесленко. Він побажав святкового настрою, радості та удачі, міцного здоров’я, жіночого щастя, родинного благополуччя і сімейного затишку. «Тільки у жінок достатньо сил, щоб робити кар’єру, наповнювати затишком будинок і оточувати турботою близьких. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ», — наголосив депутат.

З особливою повагою помічники депутата привітали присутніх чарівних жінок тюльпанами – весняними символами жіночого свята. Дякуємо прекрасній ведучій Світлані Яковчук та всім, хто долучився до організації святкового заходу.