Будівництво дороги на ДВРЗ: облаштування вело-пішохідних доріжок вздовж вулиці Довбуша

715

Минулого тижня за ініціюванням депутата Київської міської ради Павла Тесленка було організовано виїзну нараду щодо виконання дорожньо-ремонтних робіт в рамках реалізації проекту будівництва нової автомобільної дороги на вул. О. Довбуша — Броварський проспект у Дніпровському районі.  

Депутат разом з представниками Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу КМДА, Інституту «Київдорпроект», КК «Київавтодор», ПП «Київшляхбуд», оглянули ділянку проїжджої частини вздовж вулиці Олекси Довбуша. На цьому відрізку дороги вже влаштовано основу дорожнього полотна з додаванням ЩПС, укладено нижній і середній шар асфальтобетоного покриття, встановлено бортовий камінь. Нині тривають роботи з відновлення примикань міжквартальних проїздів, прилеглих до вулиці Олекси Довбуша.

Представники дорожніх служб повідомили, що від 10.03.2020 року заплановано розпочати роботи з облаштування тротуарів і велодоріжок на відрізку будівництва об’єкту по вулиці Алматинській – Інженера Бородіна. Згідно вимог технологічного процесу та враховуючи пропозиції жителів приватних будинків, розташованих на вулиці Довбуша, які знаходяться в безпосередній близькості до об’єкту будівництва, були прийняті конструктивні рішення стосовно внесення деяких змін до попереднього проекту будівництва дороги.

Таким чином, врахувавши ініціативи місцевих мешканців, розміщення вело-пішохідних доріжок і тротуарів заплановано облаштувати так: на відрізку вулиці Алматинська – Інженера Бородіна з обох сторін дороги вулиці Довбуша будуть улаштовані тротуари: з лівої сторони ширина складатиме 1,5 м, з правої — 3 м. Також праворуч цієї ділянки, заплановано облаштувати велодоріжку шириною 3,25 м, яка на перетині з вулицею Інженера Бородіна змінить положення і буде розміщена з протилежної сторони дороги.

Відповідно, на відрізку дороги вулиці Бородіна і Опришківської вело-пішохідна доріжка і тротуар продовжать свій напрямок ліворуч від дороги. А укладений пішохідною плиткою ФЕМ тротуар, шириною 2,25 м буде розташований праворуч проїжджої частини вулиці Олекси Довбуша.