Уповноважений Президента з питань реабілітації учасників АТО Вадим Свириденко відвідав лікарню № 11, що на ДВРЗ

546

На запрошення депутата Київради Павла Тесленка, Уповноважений Президента з питань реабілітації учасників АТО Свириденко Вадим Васильович приїхав до Центру нейрореабілітації учасників АТО, який знаходиться на базі лікарні № 11,щоб взяти участь у спільному вирішенні питання будівництва додаткового корпусу Центру.

На сьогоднішній зустрічі мова йшла про подальший розвиток напрямку реабілітації в місті Києві за рахунок будівництва оснащеного за найвищими світовими стандартами, додаткового корпусу Центру нейрореабілітації лікарні №11 для учасників АТО, метою якого є розширення спектру реабілітаційних заходів, забезпечення місцями військових для проведення стаціонарного лікування, надання повноцінного якісного медичного обслуговування із застосуванням фізичної та психологічної реабілітації, психо-соціальної адаптації, водолікуванням, кінезо- та ерготерапії й розширеним спектром діагностичних послуг для досягнення максимального ефекту від застосування реабілітаційних заходів.

Як зазначив Вадим Свириденко, що сьогодні в Україні катастрофічно не вистачає державних реабілітаційних закладів. На даний момент від необхідної їх кількості є лише близько 20%. Вадим вважає, що реабілітаційні відділення мають бути при кожній медичній установі, адже ними користуються не лише учасники бойових дій, а і інші категорії людей, після перенесених травм, операцій, інсультів.

«Значна розповсюдженість захворювань нервової системи, важкість та стійкість порушень фізіологічних функцій, які супроводжуються тривалою втратою працездатності, через відсутність необхідних реабілітаційних послуг для ветеранів АТО та інших категорій киян, які потребують реабілітаційних заходів ставлять проблему реабілітації в неврології та терапії до рангу найважливіших медико-соціальних проблем Києва. Саме тому, за дорученням учасників антитерористичної операції, мешканців Дніпровського району, киян та адміністрації лікарні № 11 ми прийняли рішення підняти рівень реабілітаційних послуг в місті за рахунок будівництва нового корпусу Центру нейрореабілітації учасників АТО м. Києва», — розповів Павло Тесленко.

За результатом зустрічі, Вадим Свириденко всебічно підтримав ініціативу будівництва додаткового корпусу Київської міської клінічної лікарні №11, для розміщення Центру нейрореабілітації учасників АТО та зазначив, що доповість з приводу цього питання особисто Президенту Петру Олексійовичу Порошенку.