Петра Порошенка привітала громада Дніпровського району

11

До нашої газети надійшли листи, з проханням привітати президента України Петра Порошенка з нагоди його дня народження. 26 вересня глава України святкує особисте свято – Петру Порошенку виповнюється 49 років.

Привітання надіслали орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Дніпровець» та мешканці Дніпровського району.

«Прийміть наші найщиріші вітання, шановний Петро Олексійовичу. Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвих сил, щастя, миру, успіхів у всіх починаннях. Нехай Вам завжди посміхається доля, життя дарує спокій та добробут, тепло і затишок родинної оселі надійно захищає від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років».

Петро Порошенко народився 26 вересня 1965 в місті Болград Одеської області в сім’ї керівника міською сільгосптехнікою і головного бухгалтера в управлінні сільського господарства.

Порошенко закінчив факультет міжнародних відносин КНУ, який зараз називають КИМО. Одружений на Марині Анатоліївні. В пари – четверо дітей: два сини —  Олексій (1985 р.н.) і Михайло (2001 р.н.) і дві дочки — Євгенія і Олександра (2000 р.н.).