Павло Тесленко: «У Дніпровському районі відбудеться будівництво критої споруди ковзанки та басейну»

18

Як повідомляє газета Хрещатик, звести нову споруду планують поряд з існуючим стадіоном Дніпровець (вул. Алма-Атинська 60)

Активний діалог з депутатами газети Хрещатик розповідає про особливості співпраці депутатського корпусу та міської адміністрації щодо вирішення проблем киян та плани на найближчий рік газеті розповів депутат Київради, секретар постійної комісії з питань власності Павло Тесленко.


— Павло Петровичу, розкажіть, яких результатів ви вже досягли у мікрорайонах Стара Дарниця та ДВРЗ? відомо, що ви проводите активну роботу?

— Ми активно співпрацюємо і з районною та міською владою. і з громадянами, та в обох випадках відчуваємо повну підтримку. Цього року з метою негайного вирішення проблемних питань голова  КМДА Олександр Попов, зі своїми заступники здійснили декілька виїздів у наші мікрорайони. Сьогодні більш ніж успішно складається робота депутатського корпусу та міської адміністрації. Завдяки такій співпраці в бюджеті міста буде закладене фінансування на вирішення багатьох проблемних питань на Старій Дарниці та ДВРЗ.

— Які плануються надходження від бюджету міста для вирішення проблем зазначених житлових масивів ви очікуєте на 2012 рік?

— Реконструкції шкіл в районі одне з найгостріших питань. Сотні учнів навчаються у непристосованих для цього будівлях через нестачу місць. Тож ми приділили значну увагу цьому питанню при формуванні бюджету на наступний рік. Так, зокрема 80 млн грн буде виділено у 2012 році на будівництво 4 нових корпусів та проведення реконструкції школи № 42. Виділятимуться кошти і на проектування наступної черги реконструкції школи № 11. Також є потреба проектування та землевпорядкування добудови до школи № 103, тому необхідно на це також виділити фінансування, адже зараз там навчається 480 учнів, тоді як є потреба розміщувати близько тисячі дітей.

Житловий фонд ДВРЗ та Старої Дарниці,, як і для більшості районів, де будинки будувалися у 40—50-ті роки минулого століття, актуальним є вирішення питань ремонту сходових клітин, фасадів, інженерних мереж, дитячих майданчиків, ліфтів та внутрішньобудинкових електромереж. Я спрямовую досить багато часу і сил на вирішення цих проблем. На минулій сесії Київради, я виступив з пропозицією виділення коштів Дніпровській райдерж адміністрації на вирішення саме цих питань, і впевнений, що питання буде погоджене після розгляду на профільній комісії, а також будуть визначені необхідні суми та конкретні види робіт. Крім того, у нашому мікрорайоні заплановано будівництво великого льодового стадіону та басейну. Найближчим часом що виділяються кошти не лише на проектування, а й на зведення такого комплексу.

Для мешканців це справжня радість.

— Назвіть декілька найгостріших, потребуючих пріоритетного вирішення питань для зазначених мікрорайонів.

— Оскільки в цій місцевості я виріс, мені добре відомо що гострих проблем, на жаль, вистачає. Підтоплення приватного сектора ДВРЗ це явно перша і найнебезпечніша проблема, адже ця проблема не вирішується вже більш ніж 20 років та загрожує життю та здоров’ю мешканців. В результаті підняття ґрунтових вод від сирості руйнуються будинки, хворіють люди, псуються продовольчі запаси у погребах. Перш за все потрібно розробляти відповідні проекти, зокрема щодо виконання водознижувальних заходів. Тож цю проблему потрібно вирішувати негайно.

— Будівництво альтернативного виїзду з мікрорайону ДВРЗ це ще одна пріоритетна проблема. Оскільки наразі шляхопровід там всього один, тож при виникненні будь-яких аварійних ситуацій мешканці залишаються без виїзду. Всі профільні служби на сьогодні уже отримали доручення від керівництва Київської Міської держадміністрації щодо розробки відповідного проекту.

— Знаю, що ви виховуєте донечку. Цікава ваша думка: як просувається питання повернення перепрофільованих під інші потреби дитячих садочків  до комунальної власності міста?

— З цією проблемою я добре ознайомлений оскільки вона одна з найгостріших в місті. Через нестачу місць для дошкільнят у мікрорайонах ДВРЗ та Стара Дарниця, дитячі навчальні заклади потребують значних коштів з бюджету міста для створення добудов і, а також багато часу на будівництво. До 2014 року відбудеться повернення до комунальної власності 35 дитячих садків, тому можна сказати вирішення цього питання просувається доволі швидко. Також, будівництво нових дитсадків просувається досить швидко. Я переконаний, що черги до дитячих садків зникнуть за декілька років.

— Реконструкція Ленінградської площі, киян хвилює питання: коли вона розпочнеться? Адже проект реконструкції розроблено уже давно.

— Проект реконструкції Ленінградської площі розроблений вже як два роки. На даний час ГУ транспорту та зв’язку надані інвестиційні пропозиції до проекту програми соціально-економічного розвитку столиці на 2012 рік щодо виділення асигнувань на реконструкцію транспортної розв’язки на Ленінградській площі у сумі 200 млн грн. Роботи із реконструкції транспортної розв’язки на Ленінградській площі планується розпочати у 2012 році, за умови належного фінансування. До речі, пропускна спроможність Ленінградської площі збільшиться вдвічі після ремонту, це дасть можливість ліквідувати усі затори, особливо які в години пік.

оригінал публікації на сайті газети «Хрещатик»