Кандидати-мажоритарники підписали Меморандум про чесні вибори, Дніпровський район Києва

114

Кандидати у депутати, які балотуються до Київської міської ради по мажоритарним округам Дніпровського району, підписали Меморандум про чесні і чисті вибори.

У підписанні взяли участь перші сім кандидатів – Павло Тесленко (округ 26), Вадим Майоров (округ 23), Олександр Тихоневич (округ 23), Олександр Дядюк (округ 23), Світлана Марченко (округ 25), Євген Найштетік (округ 27) і Данило Свищук (округ 25). Всього кандидатів по мажоритарним округам в Дніпровському районі понад 120.

Мета цієї акції, як зазначено у документі, «забезпечити проведення прозорих і чесних виборів до Київської міської ради у Дніпровському районі міста Києва, шляхом консолідації зусиль кандидатів у депутати Київської міської ради по Дніпровському районі м. Києва спрямованих на проведення виборчої компанії лише відповідно до вимог чинного виборчого законодавства і Конституції України та засад суспільної моралі».

Символічно, що першим меморандум підписав діючий депутат Київради, Павло ТЕСЛЕНКО, який був один із перших ініціаторів забезпечення чесних виборів, шляхом підписання Меморандуму між усіма кандидатами в депутати Київради по мажоритарним округам Дніпровського району.

Тесленко Павел Петрович

«Документ передбачає відмову від використання будь-яких «брудних» технологій, не займатися підкупом виборців, не використовувати технічних кандидатів і не влаштовувати змагання з компроматом» – розповідає Павло ТЕСЛЕНКО.

«Київська влада спільно із засобами масової інформації та правоохоронними органами мають розслідувати будь-які повідомлення про спроби підкупу виборців, а також забезпечувати чітку і прозору роботу виборчих комісій» – вважає депутат.

Дехто з кандидатів побіг  поперед батька в пекло і підписав меморандум за день до його офіційного підписання кандидатами-мажоритарниками, яке відбулося в Дніпровській райдержадміністрації, у вівторок 13 травня. Фотографії  Меморандуму про чесні вибори, з єдиним підписом опублікував на своєму фейсбуці Олександр Міщенко, який також балотується в Дніпровському районі. Опублікований документ не узгоджено з іншими кандидатами в депутати та сильно відрізняється за змістом від оригінала. На офіційне підписання, сам кандидат так і не з’явився.
Гарантом Меморандуму кандидати визначили голову Дніпровської райдержадміністрації Анатолія Долинного. Вирішення організаційних питань забезпечив перший заступник голови – Ярослав Горбунов.

Меморандум носить відкритий характер та може бути підписаний в будь-якій час до дня виборів, які призначено на 25 травня 2014 року.

760 761

762
763

764

766

767

768

769