За знищення офіційної агітації фаворита виборчих перегонів провокаторам загрожує до 5 років

5

В ніч з 16 на 17 травня, на мосту ДВРЗ невідомі на автомобілі марки Фіат Добло під час втечі з місця злочину збили одного з членів Громадської варти ДВРЗ, які здійснювали нічне патрулювання.

Наїзд стався о другій годині ночі під час спроби затримати правопорушників, які псували агітаційні банери розташовані на мосту ДВРЗ між Бакалієй і Профсоюзною. Під час спроби членами Громадської варти затримати порушників порядку, намагаючись втекти з місця злочину останні збили одного з членів варти. Удар прийшовся в бік, авто переїхало ногу, чоловік наразі в лікарні.
«При попытке Громадской Варты задержать нарушителей порядка, они пытаясь скрыться пошли на таран патрульной машины, избегая столкновения сбили нашего друга (члена Громадской варты). Удар пришёлся в бок, переехали ногу, парень чудом остался жив. Правонарушители позорно сбежали» — розповідає напарник постраждалого, Віталій.
Загалом невідомі порізали та знищили 11 банерів.

778

Інцидент та автомобільні номера порушників було зафіксовано відеорегістратором автопатруля Громадської варти. Також подію зняла відеокамера встановлена на будинку Новаторів 22Б, яка належить інформаційному порталу «Ліски». Зараз копії відеоматеріалів знаходяться на опрацюванні в органах внутрішніх справ і Прокуратури.
Згідно відеоматеріалів та поданої до міліції заяви, автомобіль марки Фіат Добло, білого кольору. Характерні ознаки – невелика вм’ятина на капоті та пошкоджено ліве переднє крило. За словами потерпілого, також було зафіксовано і друге авто-спільник, яке приймало участь в інциденті. Марка другого авто – Мерседес Віто темного кольору.
Втікаючи з місця злочину автівки неслись на шаленій швидкості по зустрічній смузі в сторону вулиці Празької – розповідають очевидці.
Постраждалий, разом з іншими членами Громадської варти ДВРЗ одразу викликали міліцію. Було складено акт скоєння правопорушення, та написані відповідні заяви. В міліції розповідають, що  злочинцям загрожує від трьох до п’яти років позбавлення волі.
Громадська варта проінформувала, що сьогодні вранці, перший заступник прокурора Дніпровського району Олександр Рябов та начальник Дніпровського РУ ГУ МВС в місті Києві Віталій Чайка взяли цю справу на особистий контроль.
«На нашем 26 округе, в который входят ДВРЗ и Старая Дарница по большому счёту есть только один кандидат о котором мы знаем, который действительно работает, и уже много лет. Судя по всему, портить его агитацию выгодно тому кандидату, который активно занимается подкупом избирателей и всюду распространяет всех доставшую агитацию круглой формы. Я думаю вы понимаете о ком я»– розповідає постраждалий Євген.
777

Член Громадської варти Євгеній надав фотофіксацію постраждалої ноги