Великдень під живу мелодію нових дзвонів

78

Вперше, майже за столітню історію мікрорайону свято Великодня супроводжувало багатоголосся церковних дзонів, мелодія яких розливалася довкола, даруючи прихожанам духовне очищення та піднесений настрій: Павло Петрович Тесленко, депутат Київради, напередодні свята подарував храму святого великомученика і цілителя Пантелеймона чотири нових дзвони до трьох інших, подарованих ним же в минулому році.
В п’ятницю, 3 травня отець Олександр провів обряд освячення дзвонів, і вже в неділю вони вперше задзвонили, сповіщаючи про прихід великого Свята.
Позитивні враження полилися з вуст прихожан: «Я дуже рада, що за стільки років богослужіння супроводжує «жива» мелодія дзвонів, а не запис, як раніше»,- розповіла жителька мікрорайону Ірина Степанівна. «Я дуже вдячний Павлу Тесленку за такий щедрий подарунок нашій церкві»,- заявив ще один житель мікрорайону Сергій Петрович.
Напротязі багатьох віків дзвони супроводжували своїм дзвоном життя народу. В православному храмі, дзвони є одними з найнеобхідніших приладь. Церковні дзвони нагадують про Бога і важливість молитви, кличуть людину на Богослужіння. Християни хрестяться як тільки почують церковний дзвін. Церковний дзвін утішає людину, освячує повітря і спонукає до молитви, а ще, кажуть, має цілющі властивості, бо зцілює душу і тіло.
Відтепер мещканці ДВРЗ та Старої Дарниці зможуть відчувати благодатний вплив нових церковних дзвонів, які завжди будуть сповіщати свято і радість.
296