В сквері на вул. Інженера Бородіна заплановано провести капітальний ремонт

750

В громадській приймальні депутата КМР Павла Тесленка повідомили, що в поточному році заплановано до виконання здійсненння робіт з капітального ремонту скверу на вул. Інженера Бородіна у Дніпровському районі.

Розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради від 26.02.2020 року №327 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансується в 2020 році за рахунок бюджетних коштів по Управлінню екології та природних ресурсів виконавчого органу КМДА» на капітальний ремонт скверу на вул. Інженера Бородіна передбачено відповідні кошти.

«Виконання робіт із благоустрою скверу заплановано у два етапи. На початку заплановано здійснити влаштування доріжок тротуарною плиткою ФЕМ, озеленення території, встановлення садово-паркових лав відпочинку та урн для сміття», − розповів депутат Павло Тесленко.

Наразі підготовлено пакет документів, необхідних для проведення торгів через систему державних закупівель «Prozorro». За результатами проведення тендерних процедур, буде визначено підрядну організацію, яка розпочне виконувати роботи. Разом з тим, КО «Київзеленбуд» підготував проект землеустрою щодо оформлення права постійного користування земельною ділянкою на вул. Інженера Бородіна для облаштування, утримання та експлуатації зелених насаджень (скверу).

Крім того, цього року планується залучити необхідні кошти, щоб улаштувати багатофункціональний спортивний майданчик для гри в міні-футбол, баскетбол та волейбол, який матиме сучасне гумове покриття та огорожу.

За словами депутата Павла Тесленка, благоустрій скверу поліпшить умови відпочинку мешканців мікрорайону ДВРЗ, заохочуватиме до активного відпочинку та сприятиме формуванню здорового способу життя і родинного спілкування.