В Київавтодорі вирішували дорожні питання Дніпровського району

219

Вчора в приміщенні КК «Київавтодор» відбулась робоча нарада з вирішення важливих для розвитку інфраструктури мікрорайону ДВРЗ питань. Основним питанням було реалізація проекту «Капітальний ремонт дорожньої мережі вулиці Алма-Атинської від вулиці празької до Літинської» та пов’язаних з проектом питань.

Павло Тесленко

Нарада проходила за ініціативою депутата Київської міської ради Тесленка Павла Петровича та ОСН «Комітет мікрорайону ДВРЗ» «Дніпровець». В обговоренні взяли участь, заступник голови КК «Київавтодор» Монастирний Павло Олексійович, представники КП «Київпасттранс»  КП ШЕУ Дніпровськогор району та інженери ТОВ ПБ «Київпроект» і МПП «Елтранс».

За результатами наради були прийняті наступні рішення:

  • Одночасне виконання будівельних робіт з капітального ремонту проїзної частини автодороги та реконструкції трамвайних колій, а також суміщення на одному рівні трамвайних колій та проїзної частини на шляхопроводі.
  • Завершити відповідні проектні роботи до 30 березня для подальшої передачі проектів до державної експертизи.
  • Перевірити стан Дарницького меліоканалу для його подальшого очищення. (Як повідомили під час наради, вирішення цього питання є обов’язковою умовою для реалізації проектів).
  • Провести необхідні роботи за один будівельний сезон (до 8 місяців)

Протокол робочої наради

Окрім іншого, Павло Тесленко запропонував присутнім провести наприкінці березня виїзну нараду з вирішення інфраструктурних питань в мікрорайоні ДВРЗ та разом з громадськістю визначити наступні завдання робочої групи для вирішення питань капітального ремонту Алма-Атинської, шляхопроводу та будівництва другого виїзду з мікрорайону.

«Після проведення державної експертизи ми матимемо точну, офіційну кошторисну вартість проектів. Це дасть нам змогу клопотати до Київради з проханням закласти необхідні кошти до міського бюджету» – резюмує Тесленко.

_DSC0951 [1280x768]