В Дніпровському районі новий голова райдержадміністрації

35

18 травня в актовій залі Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації за участі представників влади та громадськості відбулося офіційне представлення голови місцевої державної адміністрації Петра Онофрійчука, який заступив на цю посаду згідно з розпорядженням Президента України №193/2016 від 29 квітня 2016 року.

Церемонію провів особисто Київський міський голова Віталій Кличко. Мер Києва представив перед громадою району новопризначеного голову Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Петра Онофрійчука та вручив йому відповідне посвідчення.

Також з новопризначенням Петра Онофрійчука привітав депутат Київради Павло Тесленко. Депутат побажав новому голові Дніпровської РДА успіхів, сил та натхнення для здійснення усіх задумів на благо району.

Зі свого боку Петро Васильович подякував за довіру й висловив упевненість, що спільними зусиллями депутатського корпусу, працівників місцевої державної адміністрації, підприємців і громадськості нам вдасться успішно виконати поставлені завдання й отримати гідну оцінку з боку людей.

23