У Дніпровському районі Філарет здійснив ритуал освячення води

420

Сьогодні з нагоди Свята Водохреща у столичному Гідропарку біля каплиці Хрещення Господнього зібралось понад три сотні людей, де о 14:00  відбулись святкові заходи та звучали українські пісні. Почесний патріарх Української православної церкви Філарет здійснив ритуал освячення води, прочитав молитву та освятив води Дніпра.

Під час служби Філарета у каплиці, кияни за традицією могли зануритись у крижану воду річки, яка в цей день, як вважають віруючі, набуває цілющих якостей.

Також о 12:00 на місцевому ставку мікрорайону ДВРЗ (біля будинку 16 пров. Сеноманського) відбулась церемонія освячення води, де в канун свята, був встановлений хрест, вирізаний з льоду й підготовлена ополонка для пірнання.

В це велике церковне свято депутат Київради Павло Тесленко запросив отця Олексія з церкви Святого Миколая, що на Аскольдовій Могилі, який провів Чин Великого Иорданського Водосвяття та окропив учасників заходу святою водою.

Найсміливіші мешканці мікрорайону відважно пірнали в ополонку, відчувши на собі цілющі властивості святої води.

«Святкувати на цьому озері свято Водохреща стало вже доброю традицією для нас», — зазначив Павло Тесленко.

День Хрещення Ісуса Христа у водах Иордану символізує очищення від усього нещирого і недоброго, служить джерелом міцного здоров’я, символізує віру в добро.

Вітаючи зі святом, депутат Павло Тесленко побажав усім присутнім сповідувати Божі заповіді, співчувати, бути справедливими, вірними своїм переконанням.

«Нехай бризки святої водиці зцілять вашу душу і тіло», — додав  депутат.