Павло Тесленко: є домовленість з керівництвом ПАТ «Київенерго» щодо відновлення електропостачання в будинках Харківське шосе 19а та 19Б

1081

Сьогодні десятки людей, мешканців будинків 19а та 19б по Харківському шосе, де проживають понад 3 тисячі жителів, перекрили дорогу через відключення їхніх будинків від електроенергії. Будинки відключили за борги ДТЕК Київські електромережі в розмірі 2,7 мільйона гривень.

Через відсутність світла мешканці не можуть елементарно прийняти душ і скористатися вбиральнею. У комплексі живуть молоді сім’ї та літні люди — матерям з візочками і людям похилого віку доводиться підніматися по сходах на 30 поверх.

Проблемну ситуацію з відключенням будинків від електропостачання прокоментував депутат Київради, заступник голови постійної комісії  Київради з питань ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу Павло Тесленко.

«Сьогодні з ранку мав розмову з генеральним директором ПАТ «Київенерго»  Фоменко Олександром Валерійовичем. Шукали компромісне рішення, щоб вже сьогодні відновити електропостачання в цих будинках. В результаті діалогу домовились, що представники будинків разом з в.о. керівника департаменту з клієнтських операцій ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» Вєліковим Михайлом Васильовичем розроблять графік погашення заборгованості, що дасть можливість відновити електрику в будинках вже сьогодні».