Павло Тесленко взяв участь у ІІІ Київському дитячо-юнацькому форумі «М18 – Ми можемо більше!»

65

У столиці вже три роки поспіль осінні канікули розпочинаються величезним заходом для найрозумніших дітей і підлітків, які ще не досягли 18 років. ІІІ Київський дитячо-юнацький форум «М18–Ми можемо більше!» покликаний навчити дітей і молодь краще розумітися у політиці, стати соціально активнішими та набути кращих комунікативних навичок.

В рамках форуму діти мали намір долучити до комунікативного діалогу депутатів Київради та лідерів громадської думки, висловити власну думку щодо покращення життя у столиці та презентувати свої проектні ідеї.

За словами учасника форуму, депутата Київради Павла Тесленка «Спільне обговорення молодіжних проблем і пошуку шляхів їх вирішення не як зі школярами, а як з дорослими громадянами міста, допоможе знайти нові способи розв’язання усталених проблем і зробити певний внесок у розвиток нашого міста».

«Для мене як депутата Київської міської ради одним з пріоритетних завдань, є підвищення рівня обізнаності дітей і молоді в питаннях діяльності місцевого самоврядування, в політичному та культурно-соціальному житті міста, тому ми завжди підтримуємо та беремо участь в подібних форумах», — зауважив Павло Тесленко.