Павло Тесленко: На стадіоні ДНІПРОВЕЦЬ планують збудувати 3 футбольні поля

745

19 лютого 2020 року в приміщенні Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації (бульв. Праці, 1/1, каб. 301) обговорили ряд питань планово-технічного завдання для подальшого проектування реконструкції стадіону «Дніпровець» (вул. Алматинська, 60).

За участю депутата Київради Павла Тесленка, очільника Дніпровського району Петра Онофрійчука, керівника ОСН «КМ «Дніпровець» В’ячеслава Гайдая, начальника Управління освіти Дніпровської РДА Наталії Іваніни, начальника районного відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Василя Ільєнка, директора ДЮСШ №21 Володимира Капінуса,  представники Місцевої ініціативи по стадіону «Дніпровець» ДЮСШ №21 та громадськості Дніпровського району розглянули можливі варіанти облаштування трьох полів для тренувань зі штучним або натуральним покриттям, відновлення освітлення, бігових доріжок, трибун, встановлення майданчиків для занять волейболом, гандболом, баскетболом, великим тенісом і т.д.

Однак, як зауважив Павло Тесленко, для обрання найоптимальнішого рішення, необхідно донести інформацію про параметри якості штучного і натурального покриття поля до більшого залагу громади. «На основі пропозицій від фахівців і громади шляхом проведення опитування в соціальній мережі Фейсбук будемо приймати рішення щодо планування проектних пропозицій», — додав депутат.    

Під час наради начальник управління Дніпровського району Наталія Іваніна повідомила, що наразі вже розроблений проект землеустрою, на сьогоднішній день триває процес реєстрації права власності на будівлю за ДЮСШ №21, що розташована на стадіоні «Дніпровець».

Після розгляду пакету документів Постійною комісією КМР з питань містобудування, архітектури та землекористування  реєстрації права власності об’єкту, питання реконструкції стадіону буде розглянуте на пленарному засіданні Київської міської ради.