Народного депутата Сергія Мельничука обрали Уповноваженим представником Національної медичної палати України у Верховній Раді України

14

Вчора, на офіційному сайті НМПУ опублікували інформацію про обрання народного депутата України Мельничука Сергія Петровича Уповноваженим представником Національної медичної палати України у Верховній Раді та органах державної влади України, згідно рішенням керівних органів від 20 квітня 2016 року.

Довідка:

Мельничук Сергій Петрович – народний депутат України, підполковник Збройних Сил України. Уповноважений представник Національної медичної палати України у Верховній Раді та органах державної влади України.

Учасник бойових дій у складі Збройних Сил України під час мобілізації, безпосередньо брав участь в антитерористичній операції, забезпечення її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районі проведення АТО на території Донецької та Луганської областей. У 2014 році – командир 24 батальйну територіальної оборони оперативного командування “Південь” (Батальйон територіальної оборони “Айдар”).