На ДВРЗ пройдуть громадські слухання стосовно будівництва другого виїзду

110

Після довготривалих нарад у Департаменті транспорту затвердили протокольне доручення щодо будівництва другого виїзду з ДВРЗ та реконструкції шляхопроводу по Алма-Атинській. Наступний
етап — громадські слухання.

Про важливість затвердження протокольних доручень на вдповідній нараді наголосив громадський діяч Павло Тесленко «За результатом сьогоднішньої наради ми повинні визначити протокольні доручення усім відповідним міським службам, які візьмуть участь в реалізації проектів «Будівництво дороги на ділянці між вул. О. Довбуша та Броварським проспектом» та «Реконструкція шляхопроводу на Алма-Атинській», провести необхідні тендери. Тільки таким чином наші починання з вирішення транспортних проблем ДВРЗ дадуть результат».

Також Павло Тесленко та актив комітету мікрорайону ДВРЗ «Дніпровець» взяли на себе зобов’язання провести по цим питанням громадські слухання разом із жителями ДВРЗ.

Як помідомили в приймальні Павла Петровича — громадські слухання проводитимуться 10 жовтня
о 16:00 в Центрі культури та мистецтв Дніпровського району (Алма-Атинська, 109).

За умови, якщо жителі підтримають запропоновані проекти, вони будуть реалізовані.

Нагадаємо, щодо реконструкції шляхопроводу по Алма-Атинській на засіданні визначили варіант розширення шляхопроводу до 24 метрів з трьома полосами та створення реверсивного руху трамваїв.

Зараз шляхопровід на Алма-Атинській має 4 ступінь технічного стану – аварійний. На даний час це єдиний виїзд із мікрорайону ДВРЗ. У разі виникнення чергової аварії на мосту мікрорайон стає відрізаним від усього міста.

Реалізація проектів будівництва другого виїзду та реконструкція шляхопроводу по Алма-Атинській має вирішити питання розвантаження Ленінградської площі та вулиць Празька і Алма-Атинська від великогабаритного транспорту. Дасть можливість жителям виїжджати одразу на Броварський проспект.