Кияни не довіряють результатам виборів до Київради. Звертаються до Порошенка

8

На пошту Київських ЗМІ був розповсюджен лист з проханням до Петра Порошенка посприяти здійсненню повторного підрахунку голосів на виборчих дільницях одномандатного мажоритарного округу № 26 в Дніпровському районі м. Києва.

Повідомлення було за підписом «громада Дніпровського району».
Цей лист потрапив також і до редакції «Дніпровця».
«Ми звертаємось до Вас з проханням відреагувати на чорну перемогу кандидата в депутати по одномандатному мажоритарному округу № 26. Який до речі з’явився з нікуди за 2 місяці до дня виборів. Нам добре відомо що ця людина заради перемоги користувалась мережами бабусь від Чорновецького. Факти підкупу були по всьому 26му округу, деякі навіть зафіксовані в РУ ГУ МВС Дніпровського району. Під час самих виборів, офіційними спостерігачами було виявлено ряд грубих порушень виборчого процесу, які також допомогли цьому кандидату отримати незаконну перемогу» — розповідається в листі до Порошенка.
«Хочемо додати що ситуація в країні змінилась, змінились люди, ми почали вірити в краще майбутнє, почали вірити в порядність і чесність. Ми, мешканці Дніпровського району, представники громади, звертаємось до Вас з проханням посприяти здійсненню повторного підрахунку голосів на виборчих дільницях одномандатного мажоритарного округу № 26 в Дніпровському районі міста Києва»- зазначається в листі.

834