Голову Національної медичної палати України нагородили нагрудним знаком «Учасник АТО»

327

Сьогодні, у  військовому комісаріаті Дніпровського району міста Києва нагородили нагрудним знаком «Учасник АТО» нашого земляка, голову Національної медичної палати України доктора Сергія Кравченко.

Нагороду військовому лікарю від імені Міністерства Оборони України вручив районний військовий комісар полковник ЗСУ Олег Васильович Орел і депутат Київської міської ради Павло Петрович Тесленко, який від імені громади мікрорайонів ДВРЗ та Стара Дарниця висловив слова вдячності учаснику бойових дій Сергію Володимировичу Кравченко.

Нагрудний знак «Учасник АТО»  відзнака, якою нагороджуються військовослужбовці, що брали безпосередню участь у бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, боронили українську землю від російсько-терористичних військ та яким надано статус учасника бойових дій.

Нагадаємо, Сергій Кравченко випускник Української військово-медичної академії Міністерства оборони України в серпні 2014-го року за бойовим приписом військового комісаріату Дніпровського району міста Києва був призваний до лав Збройних Сил України. У складі протитанкового дивізіону та гаубичного самохідного дивізіону 26-ї артилерійської бригади виконав чотири бойові відрядження, відстоював суверенітет України на території Донецької області в секторах “В” і “С”, в таких містах як, Краматорська, Слав’янськ, Артемівськ, Дзержинськ, Костянтинівка, Дружківка, Вугледар, Волноваха, Курахово тощо.

За час несення служби, завдяки висококласній підготовці і професійній майстерності військового лікаря Сергія Кравченка, у ввірених йому медичною службою бригади підрозділах бойових та госпітальних втрат не має.

Сьогодні, голова Національної медичної палати України проходить службу в оперативному резерві легендарної 26-ї артилерійської бригади та займається активною діяльністю у громадському секторі охорони здоров’я України і  зокрема у Дніпровському район міста Києва.

Генштаб розробив новий нагрудний знак для учасників АТО в липні 2015 року. На лицьовому боці (аверсі) нагрудного знака зображений сокіл, схопивший кігтями двох змій. Сокіл — це древній символ українського народу. Він уособлює мужність і готовність до бою. Спіймані змії в лапах птаха — це два терористичні угруповання на сході, з якими бореться Україна. У верхній частині нагороди є зображення українського прапора. З боків жовтий і синій кольори охоплюють тонкі червона і чорна стрічки, що символізують любов і печаль — давні символи нашого народу, що йдуть поруч в боротьбі за щасливе і мирне життя.

_DSC1416 [1280x768]_DSC1433 [1280x768]

_DSC1429 [1280x768]

_DSC1440 [1280x768]