Другий епізод про життя мікрорайону ДВРЗ

381

Депутат Київради Павло Тесленко продовжує фіксувати історичні події та подробиці кардинальних змін мікрорайону ДВРЗ. Для цього у відеоформаті відеоблог на youtube каналі збережено миттєвості капітального ремонту вулиці Алматинської.

В другому епізоді відео під назвою «Я люблю ДВРЗ» депутат продовжує розкривати деталі наймасштабнішого проекту мікрорайону ДВРЗ — «Капітальний ремонт дорожньої мережі вулиці Алматинської», де інформує мешканців про елементи реконструкції аварійного шляхопроводу, укріплення мостового переходу, укладання трамвайних рейок, які на даний час активно виконуються та про часткове розвантаження шляхопроводу від фур.

Також Павло Тесленко акцентує увагу жителів ДВРЗ на організацію автобусних маршрутів 33Т (ДВРЗ — метро Чернігівська) та 33ТК (ДВРЗ — Дарницька площа), які стали альтернативою трамваям на час ремонту шляхопрооводу.

Депутат розповів про виїзну нараду за участю мера Києва Віталія Кличка, керівництва КК «Київавтодор», представництва Дніпровської РДА та інших структурних підрозділів, які разом провели перевірку виконання ремонтних робіт «центральної транспортної артерії» житлового масиву ДВРЗ.