Депутата КМР Павла Тесленка обрали Уповноваженим представником Національної медичної палати України у Київській міській раді

628

На офіційному сайті НМПУ опублікували інформацію про обрання депутата Київради Тесленка Павла Петровича Уповноваженим представником Національної медичної палати України у Київській міській раді, згідно рішенням керівних органів від 20 квітня 2016 року.

Довідка:

Тесленко Павло Петрович – Заслужений юрист України, депутат Київської міської ради VI, VIII скликання. Уповноважений представник Національної медичної палати України у Київській міській раді та органах міської влади.

У 2003 році закінчив Київський  Національний Економічний Університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю – “Маркетинг”.

У 2007 році закінчив Київський  Національний Економічний Університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю – “Правознавство”.

 

Трудова діяльність:

З 1991 до 2000 рік – служба в лавах Збройних Сил України (рота почесної варти України).

З 2000 року – працює на керівних посадах в комерційних структурах.

З 2015 року – депутат Київської міської ради VIII скликання. Заступник голови Постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

 

Нагороди, відзнаки:

Нагороджений подякою від бійців та командування Полку спеціального призначення «АЗОВ» за допомогу у справі захисту Української держави.

Нагороджений загальноцерковною нагородою Української Православної Церкви орденом Святого апостола Андрія Первозванного.

За заслуги з відродження духовності України — нагороджений орденом Святого Миколая Чудотворця.

Нагороджений відзнакою Президента Національної академії наук України Б. Є. Патона.

Відзначений державною нагородою «Заслужений юрист України».