Прийнято рішення щодо організації навчання школярів з 1 вересня 2020

62

Чим ближче до 1 вересня, тим більше зростає напруга у суспільстві. Усіх без винятку хвилює важливе питання, як буде організоване навчання в освітніх закладах України у 2020-2021 н. р.. Адже через пандемію COVID-19 довелося вже з березня змінити формат навчального процесу на онлайн уроки.

В громадській приймальні депутата Київської міської ради Павла Тесленка поінформували, що навчальний процес в Україні розпочнеться традиційно 1 вересня. Діти будуть відвідувати уроки, як в докарантинний період. Не буде навчання у віддаленому форматі, двох змін і уроків в онлайн режимі. Влада прийняла остаточне рішення щодо організації класичного навчання дітей в навчальних закладах.

Новий навчальний рік в Україні буде проходити в звичному режимі. Звичайно ж, за умови погіршення ситуації з коронавірусом в окремих регіонах, можливі винятки. Якщо епідпоріг по захворюваності буде перевищено, заклади освіти закриватимуть на карантин так само, як і раніше, під час епідемій грипу і ГРВІ  школи в Україні можуть бути закриті на кілька тижнів, щоб захистити дітей від інфекції.