Павло Тесленко: Відбулась виїзна робоча нарада стосовно питання асфальтування вул. Літинської

553

22.07.2020 відбулась виїзна робоча зустріч стосовно обговорення плану дій для вирішення питання проведення капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Літинської Дніпровського району.

За ініціативи депутата Київської міської ради Павла Тесленка, до участі в нараді залучили керівництво КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району» м. Києва, керівник ОСН «КМ «Дніпровець» В’ячеслав Гайдай, голова правління «ГСК-8» (вул. Літинська, 1-В) Віктор Городецький.

Варто зазначити, що на початку року за клопотанням Павла Тесленка на 2020 рік на вулиці Літинській були передбачені роботи з поточного ремонту дороги. Однак було з’ясовано, що на балансі підприємства знаходиться лише частина зазначеної вулиці – від вул. Опришківської до вул. Марганецької (приватний сектор ДВРЗ), а ділянка проїжджої частини вулиці Літинської від буд.70 на Алматинській до заїзду в гаражний кооператив не перебуває на балансі КП «ШЕУ Дніпровського району».

На підставі цієї інформації, в Київській міській раді зареєстровано депутатський запит  Павла Тесленка щодо передачі ділянки дороги на вул. Літинській на баланс та закріплення за КП «ШЕУ Дніпровського району». Запит буде розглянуто на найближчому пленарному засіданні КМР, яке проходитиме 23.07.2020.

«Ми, як люди з великим досвідом, розуміємо, що ця процедура триватиме орієнтовно протягом року, але, в ході конструктивного діалогу, спільно з учасниками наради знайшли тимчасове технічне рішення, яке заплановано реалізувати найближчим часом», — зауважив депутат.