Павло Тесленко та Ігор Щербак провели нараду стосовно проєктів розвитку транспортної інфраструктури мікрорайону ДВРЗ

380

03 липня за ініціативи депутата КМР Павла Тесленка в Дніпровській районній адміністрації відбулась робоча нарада стосовно ряду питань, що пов’язані з капітальним ремонтом великих інфраструктурних об’єктів в Дніпровському районі.

Впродовж засідання розглянули питання щодо передачі завершеного будівництва об’єкта «Капітальний ремонт дорожньої мережі м.Києва: вул. Алмтинська від вул. Празької до вул. Літинської в Дніпровському районі» на баланс КП «ШЕУ» та облаштування зупинкових комплексів вздовж вул. Алматинської.

Обираючи конструктивні рішення, депутат Павло Тесленко наголосив на необхідності спільного узгодження технічних рішень, що пов’язані з певними деталями реалізації інфраструктурних проєктів на ДВРЗ.

В нараді взяли участь голова Дніпровської РДА Ігор Щербак, керівник ГО «Добробут та Безпека» Анатолій Кулєшов, ОСН «КМ «Дніпровець» В’ячеслав Гайдай, представники структурних підрозділів районної адміністрації, КК «Київавтодор», КП «Київпастранс», КП «ШЕУ Дніпровського району», ПП «Авен-Єзер» та підрядник з ремонту трамвайних колій «БК «Адамант».

Наразі тривають роботи з прокладання залізобетонних плит та монтаж шпал. Підрядник наголосив, що завершить усі будівельні роботи до 20 жовтня. Також по вул. Алматинській заплановано встановлення 11 павільйонів очікування та зупинкових комплексів.

Оскільки, згідно доповіді представника КП «Київпастранс», пріоритетним завданням для підприємства є завершення ремонтних робіт колійної частини (встановлено термін – до кінця серпня) Павло Тесленко запропонував для зручності мешканців розглянути можливість встановлення тимчасових павільйонів очікування на зупинках громадського транспорту. До середини наступного тижня заплановано врегулювати організаційні питання щодо визначення місць розташування конструкцій та графіку здійснення робіт.

Також було озвучено питання стосовно організації руху маршрутних таксі 555, 423, 211 та автобусних маршрутів 33Т, 33ТК. Представникам автобусного парку 2 КП «Київпастранс» та перевізнику «Авен –Єзер» були надані рекомендації про необхідність в стислий термін внести зміни в маршрутні листи, щоб водії громадського транспорту під час перевезення пасажирів керувались змінами в діючій схемі ОДР, затвердженій Національною поліцією з прив’язкою до дорожніх знаків.

Для подальшої співпраці, депутат Павло Тесленко запропонував організувати наступну нараду з очільником Дніпровської РДА та представниками структурних підрозділів 24 липня.