Павло Тесленко: Регіональна комісія включила до переліку інвестиційних програм і проєктів на 2021 рік «Будівництво дороги на вул. О. Довбуша – Броварський проспект у Дніпровському районі м. Києва»

1652

Регіональна комісія з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в м. Києві, 28.10.2020 затвердила загальний рейтинговий список проєктів, що брали участь у попередньому конкурсному відборі на 2021 рік.

На підставі проведеного конкурсу, до рейтингового списку включено проєкт «Будівництво автомобільної дороги на ділянці між вул. О. Довбуша та Броварським проспектом у Дніпровському районі», як перехідний з 2020 року з передбаченням відповідних асигнувань у бюджеті на 2021 рік.

За словами депутата Київради Павла Тесленка, будівництво дороги дозволить покращити екологічний стан в межах житлової забудови та зменшити негативний вплив від великовантажного транспорту на дорожню мережу вулиць Алматинська та Празька. Розвантажить 2 транспортних вузли – метро Чернігівська та Дарницька площа за рахунок перерозподілу транспортних потоків, зокрема комерційного транспорту. «Окрім того, для мешканців ДВРЗ з’явиться можливість альтернативного виїзду з мікрорайону, де буде організовано громадський транспорт, що дасть можливість діставатись до ст.м. Лісова за 5 хвилин», — розповів Павло Тесленко.

Після завершення будівництва, об’єкт буде передано до комунальної власності територіальної громади м. Києва та забезпечено його функціонування в установленному порядку.

Відповідно до плану заходів з реалізації стратегії регіонального розвитку міста Києва, проєкт передбачено реалізувати з 10.2020 по 12.2021 рік.