Павло Тесленко: Проєкт землеустрою для будівництва дороги між вул. О. Довбуша та Броварським проспектом пройшов державну експертизу

94

Наявність висновку державної експертизи землевпорядної документації, дозволить розпочати підготовчо-будівельні роботи в межах лісової зони вже цього року.

За словами Павла Тесленка, відповідне рішення на найближчому засіданні має ухвалити Постійна комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування, а також депутати під час пленарного засідання Київради.

На підставі позитивного висновку Держгеокадастру, комунальній корпорації «Київавтодор» відведено в постійне користування земельну ділянку лісогосподарського призначення КП «Дарницьке лісопаркове господарство» загальною площею 10,3052 га, яка частково проходить вздовж Дарницького меліоративного каналу.

В зв’язку з цим, Павло Тесленко звернувся до нового складу депутатів Олександра Міщенка, Олеся Маляревича, Андрія Страннікова, Сергія Артеменка, Тараса Криворучка, Олени Овраменко, Ярослава Федоренка та Юрія Федоренка, які були обрані в межах Дніпровського району, з проханням підтримати реалізацію важливого для киян проєкту, який дозволить покращити екологічний стан території житлової забудови та зменшити негативний вплив від комерційного великогабаритного транспорту, що рухаються в межах вулиць Алматинської та Празької.

Нагадаємо, що проєктом передбачено будівництво 4 смуг для руху від вул. Вільхової до Броварського проспекту, велодоріжки, тротуари та зелену зону, яка межує з проїзною частиною. Окрім того, для мешканців ДВРЗ з’явиться можливість альтернативного виїзду з мікрорайону та організовано громадський транспорт, який дозволить діставатись до ст.м. «Лісова» за 5 хвилин.

Після завершення будівництва, об’єкт буде передано до комунальної власності територіальної громади м. Києва та забезпечено його функціонування в установленному порядку.