Наступний етап будівництва дороги вул. Довбуша-Броварський проспект відбудеться в межаж лісової зони

105

В приміщенні громадської приймальні депутата Київської міської ради Павла Тесленка відбулася робоча зустріч щодо продовження дорожньо-ремонтних робіт в рамках реалізації проекту будівництва автомобільної дороги на вул. О. Довбуша — Броварський проспект у Дніпровському районі.

В обговоренні взяли участь депутат КМР Павло Тесленко, начальник управління капітального будівництва Комунальної корпорації «Київавтодор» Павло Монастирний та інші представники КК «Київавтодор», головний лісничий КП «Дарницьке лісопаркове господарство» Юрій Дубів. Під час наради присутні обговорювали питання подальшого будівництва автодороги, що пролягатиме в межах лісової зони в напрямку Броварського проспекту.

Станом на 23 квітня на відрізках дороги вулиць Макаренка, Вільхової, О. Довбуша вже влаштовано основу дорожнього полотна зі ЩПС, укладено два шари асфальтобетоного покриття, встановлено бортовий камінь, облаштовано тротуари. Завершено роботи з влаштування основи вело-пішохідних доріжок для подальшого укладання асфальтобетоном.

Наступний етап реалізації проекту з будівництва дороги проходитиме на ділянці від вул. Вільхової до Броварського проспекту. В рамках виконання робіт, фахівцям КП «Дарницьке лісопаркове господарство» необхідно здійснити розчистку дерев, які потрапляють під трасу будівництва автомобільної дороги, згідно наявності картки порушення благоустрою.

В результаті обговорення учасниками наради було вирішено направити листа до Управління екології та природних ресурсів КМДА з проханням надати відповідний ордер для виконання робіт в межах проектних червоних ліній, згідно детального плану території для забезпечення дотримання норм ЗУ «Про містобудівну діяльність».