На ДВРЗ відновлять рух трамвайні маршрути: детально про завершення робіт з реконструкції колій на Алматинській

1149

Громадська приймальня Павла Тесленка постійно інформує мешканців Дніпровського району про етапи реалізації масштабних інфраструктурних проєктів, направлених на поліпшення життєдіяльності району. Станом на сьогодні роботи з реконструкції трамвайних колій на вулиці Алматинській в Дніпровському районі завершені на 90%.

Наразі підрядники проводять роботи по заміні контактної мережі, облаштування переходів і переїздів, вирівнюють колійне полотно з влаштуванням плит покриття на окремих ділянках об’єкту. Зокрема, до кінця листопада планується завершити улаштування плит на прямій ділянці колій та обладнати контакту мережу на розворотному кільці. Також по всій довжині об’єкту від вулиці Гродненської до Алматинської буде улаштовано плити ФЕМ (в місцях переходів і зупинок — з тактильною плиткою) та обмежувальні стовпчики, що передбачені для захисту пасажирів від наїзду на зупинках громадського транспорту.

В зв’язку зі значним транпортним навантаженням на ділянці колійного переїзду на вулиці Довбуша, його заплановано обладнати спеціальними плитами в металевому бандажі, які технічно зварюються між собою.

Окрім того, враховуючи численні прохання мешканців густонаселеного житлового кварталу на Алматинській 37 – 41 (новий квартал), переїзд трамвайної лінії, згідно визначених технічних рішень, буде улаштовано залізобетонними дорожніми плитами 1,40 х 0,7 м. Варто зазначити, що за проєктом ця ділянка трамвайної лінії не визначена як транспортний переїзд. В зв’язку з цим, розуміючи потреби мешканців ДВРЗ, Павло Тесленко наполіг на необхідності коригування проєктних рішень для зручності автомобільного заїзду місцевих мешканців до багатоповерхових будинків.

Попереду роботи із заміни і здійснення пусконалагоджувальних робіт на транспортній підстанції, яка розміщена в межах розворотного кільця, а також встановлення павільйонів очікування на зупинках громадського транспорту.

Нагадаємо, що 13.10.2020 відбулось перше випробування нової рейко-шпальної системи та контактної мережі на вулиці Алматинській. До кінця року планується закінчити будівництво цього об’єкта і відновити рух трамвайних маршрутів.