Мер Києва та Уповноважений Президента у справах реабілітації учасників бойових дій обговорили деталі будівництва Центру нейрореабілітації на ДВРЗ

366

05 лютого 2020 року в Київській міській державній адміністрації очільнику Києва Віталію Кличку було презентовано ескізний проект реконструкції будівлі з добудовою додаткового корпусу для розміщення Центру нейрореабілітації учасників АТО в Дніпровському районі м. Києва. В рамках робочої зустрічі депутат КМР Павло Тесленко, Уповноважений Президента України у справах реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко, керівник ОСН «КМ «Дніпровець» В’ячеслав Гайдай та представники проектної організації звернулись до мера Віталія Кличка та головного архітектора міста Олександра Свистунова з проханням сприяти у вирішенні організаційних питань на початковому етапі проектування реконструкції будівлі КМКЛ №11 (вул. Рогозівська, 6).

Відповідно до попередньої стадії проектування, учасники наради розглянули основні параметри формування об’ємно-просторового і стилістичного створення об’єкту, ознайомились з визначенням основних показників майбутньої будівлі: площа забудови, поверховість, загальна площа, відповідності вимогам чинного законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил.

Згідно вимог, затверджених законодавством та містобудівною документацією, для здійснення подальших кроків в проектуванні, фахівці проектної організації повинні одержати документ, що містить комплекс планувальних та архітектурних вимог до об’єктів будівництва – містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки щодо поверховості та щільності забудови, відступів будинків і споруд від червоних ліній, благоустрою та озеленення.

«Ми вдячні всім, хто підтримує створення цього проекту, спрямованого на розширення якості та кількості реабілітаційних послуг для українських воїнів. Ця співпраця дозволить нам швидше вирішувати технічні та стратегічні питання, пов’язані з проектуванням Центру реабілітації. Одне з таких питань, це отримання містобудівних умов і обмежень, що дасть змогу перейти до наступного етапу проектування найсучаснішого Центру нейрореабілітації в Україні, які спеціалісти проектної організації мають отримати вже наступного тижня», — розповів Павло Тесленко.