Депутати КМР провели нараду з питань реалізації інфраструктурних проєктів в Дніпровському районі

595

За ініціативи Павла Тесленка в приміщенні Дніпровської районної адміністрації відбулась робоча нарада стосовно ряду питань, що пов’язані з реалізацією інфраструктурних об’єктів в Дніпровському районі.

Впродовж засідання, за участю депутатів Київської міської ради від Дніпровського району, представників відділів та управлінь Дніпровської РДА, КК «Київавтодор», КП «Київпастранс» та підрядників, детально розглянули наступні питання:

  • будівництво Центру нейрореабілітації учасників АТО на базі КМКЛ №11;
  • стан будівництва автомобільної дороги на ділянці між вул. Олекси Довбуша та Броварським проспектом;
  • завершення робіт з реконструкції трамвайних колій на вул. Алматинській;
  • проведення капітального ремонту стадіону «Дніпровець» ДЮСШ №21;
  • стану виконання робіт з капітального ремонту парку на вулиці Інженера Бородіна;
  • завершення робіт з реконструкції мереж водопостачання та каналізування приватного сектору ДВРЗ;
  • проєктування будівництва автомобільної дороги на ділянці від вул. Сиваської до Харківського шосе.

На початку зустрічі Павло Тесленко наголосив на необхідності спільної підтримки депутатського корпусу, щоб забезпечити продовження реалізації інфраструктурних проєктів в Дніпровському районі, в тому числі на ДВРЗ.

Представник замовника проєкту з будівництва Центру нейрореабілітації учасників АТО, перший заступник директора КП «Інженерний центр» Ярослав Федорук повідомив, що на сьогоднішній день розроблений проєкт, по якому найближчим часом буде готовий експерний звіт. Наступні етапи реалізації – включення фінансування на 2021 рік, проведення тендеру, визначення будівельної організації та дозвіл на виконання робіт.

Наступне питання стосувалося будівництва автомобільної дороги на ділянці між вул. Олекси Довбуша та Броварським проспектом. Представник КК «Київавтодор» Олексій Кононцов повідомив, що на сьогоднішній день закінчено роботи з ремонту трьох вулиць: вул. Довбуша, вул. Макаренка, вул. Вільхова. Наразі встановлюють тимчасові дорожні знаки. Наступний крок втілення проєкту – відведення земельної ділянки, що проходить вздовж промислової зони під будівництво нової дороги. Павло Тесленко звернувся до команди депутата Олександра Міщенка, з питанням прискорення процесу землевідведення ділянки для продовження будівництва дороги. Нагадаємо, відповідно до проєкту передбачено 4 смуги для руху, велодоріжки, тротуар та зелена зона, яка межує з проїзною частиною.

Представник КП «Київпастранс» Сергій Олійник поінформував присутніх, що роботи з реконструкції трамвайних колій по вул. Алматинській завершено на 90%. На даний час тривають роботи із заміни контактної мережі та вирівнювання колійного полотна згідно графіку. До кінця року планується організувати рух трамвайних маршрутів.

Як зазначив депутат КМР Олесь Маляревич: «Ми готові продовжувати реалізацію започаткованих проєктів Дніпровського району і при формуванні бюджетних пропозицій на наступний рік, будемо опиратись на досвід відповідального депутата, лідера громадської думки Павла Тесленка«.

Під час розгляду питання стосовно капітального ремонту стадіону «Дніпровець» ДЮСШ №21 на вул. Алматинській, 60, стало відомо, що роботи будуть виконуватись в 2 черги. В рамках проєкту заплановано будівництво нового футбольного поля розміром 110х70 м і двох малих полів: для гри в баскетбол та тенісний корт.

За словами депутата Олексія Новікова «Досвід Павла Петровича як депутата, дозволив зробити дійсно великі позитивні зміни в мікрорайоні ДВРЗ,  і наша команда також готова підтримувати та брати участь в подальшій реалізації усіх розпочатих інфраструктурних проєктів Дніпровського району».

Окрім іншого, начальник управління освіти Дніпровської РДА Наталія Іваніна, повідомила, що стадіони, які підпорядковуються району, фінансуються по галузі фізкультура та спорт і сьогодні треба докласти максимум зусиль, щоб влада виділила кошти на  проведення І етапу робіт. Варто зауважити, що завдяки попереднім напрацюванням Павла Тесленка, який зрушив з місця процес розробки проєкту з капітального ремонту стадіону «Дніпровець», вже готовий позитивний експертний звіт на проєктну документацію.

Учасники наради обговорили питання щодо капітального ремонту скверу на вулиці Інженера Бородіна. На сьогоднішній день виконано роботи з озеленення, частково прокладені доріжки, встановлено лави відпочинку. В рамках проєкту передбачено облаштування двох дитячих ігрових майданчиків, багатофункціонального спортивного майданчика для гри в міні-футбол, баскетбол та волейбол, озеленення парку та благоустрій дорожньо-стежкової мережі.

Також в рамках робочої зустрічі відбулося обговорення питань, які пов’язані з завершенням робіт з реконструкції мереж водопостачання та каналізування приватного сектору мікрорайону ДВРЗ.

Очільник району Ігор Щербак наголосив: «Мережі були прокладені 10-15 років тому і сьогодні необхідно привести їх у відповідність до існуючих нормативів. З цього приводу нещодавно відбулась нарада спільно з Павлом Петровичем і керівництвом «Київводоканал». Незважаючи на різні технічні проблеми, пов’язані з довоготривалою реалізацією проєкту, наступного року ми маємо завершити роботи в повному обсязі та передати мережі на баланс ПАТ «Київводоканал». Потім відновити асфальтування пошкоджених ділянок в приватному секторі і закрити каналізаційні колодязі». До речі, проєкт з реконструкції мереж приватного сектору є першим в місті Києві.

Заручившись підтримкою депутатів, з метою подальшої співпраці, Павло Тесленко розповів про ряд проєктів місцевих програм для мешканців Дніпровського району. Одна з ініціатив передбачає технічну можливість розвантажити міжквартальні проїзди від транспортного потоку на вулицях Двінська, Сосницька, Астраханська, Хорольська та ін. «Ми плануємо запровадити розробку проєкту будівництва дороги вздовж залізничних колій, від вул. Сиваської до мостового переїзду на Харківському шосе», — додав Павло Петрович.

Також на засіданні було обговорена ініціатива запровадження двох Міських цільових програм «Благоустрій житлового подвір’я» та «Простір житлових будинків без обмежень». Перша включає в себе облаштування дитячих майданчиків з тенісними столами, парканчиків для клумб, лав відпочинку біля кожного під’їзду, табличок з назвою вулиці та номером будинку, контейнерних майданичків для сміття. Друга програма передбачає здійснення капітального ремонту козирків над вхідними групами, облаштування пандусів і поручнів в під’їздах будинків та пониження бордюрів у кожному дворі для зручності пересування маломобільних груп населення.

З метою координування процесу включення до Програми соціального і економічного розвитку м. Києва та реалізації інфраструктурних проєктів Дніпровського району, Ігор Щербак підтримав пропозицію учасників наради про необхідність утворення постійно діючої робочої групи, до складу якої входитимуть депутати Київської міської ради, обрані по Дніпровському району, представники адміністрації та громадськість.

Депутат Київської міської ради Олександр Міщенко, під час особистого прийому, підтримав колективні депутатські звернення щодо розробки проєктів місцевих програм та продовження виконання будівельних робіт на інфраструктурних об’єктах в Дніпровському районі, а також зазначив: «Ми маємо намір підтримувати проєкти, започатковані в Дніпровському районі, зокрема будівництво дороги на Броварський проспект та капітальний ремонт скверу на вулиці Інженера Бородіна. Вже зроблено багато і вони мають бути дофінансовані. Ми теж зацікавлені, щоб ці проєкти були завершені».

«Навіть не маючи депутатського мандату, наша команда буде брати участь у громадському контролі і разом з новообраними депутатами Дніпровського району, продовжимо реалізацію розпочатих проєктів та розроблятимемо нові, які спрямовані на розвиток нашого району», — наголосив Павло Тесленко.

Окрім того, незалежно від підсумків місцевих виборів, громадська приймальня Павла Тесленка продовжить комунікацію з громадою, направлену на вирішення проблемних питань району. В зв’язку з COVID-19 та задля безпеки життя та здорв’я мешканців, прийом звернень мешканців проводитиметься в онлайн-форматі за допомогою сервісу «Онлайн приймальня», який розміщено на сторінці Київської газети Дніпровець. Для більшої зручності, «Онлайн приймальня» адаптована і під мобільні пристрої.

Павло Тесленко подякував усім депутатам за підтримку та зазначив, що така співпрацю дозволить обов’язково завершити будівництво та реалізацію усіх великих об’єктів, спрямованих на покращення інфраструктури Дніпровського району.