Будівництво Центру нейрореабілітації на ДВРЗ: джерела фінансування

200

12.03.2020 року в Офісі Президента України обговорили питання будівництва Центру нейрореабілітації на ДВРЗ (вул. Рогозівська, 6) і джерела фінансування його будівництва.

В рамках робочої наради за участю Уповноваженого Президента України у справах реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденка, Народного депутата України Лесі Забуранної, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Вадима Струневича, а також керівника ОСН «КМ «Дніпровець» В’ячеслава Гайдая під час конструктивного діалогу розглянули можливі джерела фінансування будівництва об’єкту, серед яких: бюджет міста Києва, Державний фонд регіонального розвитку, спеціальні фонди.

Учасники наради, маючи спільну ідеологічну позицію, всебічно підтримали попередній ескізний проект і виявили компетентність у вирішенні фінансових і технічних питань на етапі проектування майбутнього центру.

Як зауважив Вадим Свириденко, лише в місті Києві налічується понад 25 тисяч учасників АТО, тому питання зведення сучасного медичного центу наразі є найбільш актуальним та важливим для столиці.

Павло Тесленко розповів учасникам зустрічі про майбутній новий центр на ДВРЗ, який буде створений на основі досвіду американської мережі центрів, що займаються реабілітацією травмованих військовослужбовців. Спеціалізуватиметься заклад на відновленні опорно-рухового апарату та неврологічної системи людини і буде оснащений найновішими тренажерами та засобами, які допоможуть відновити сили після поранення чи травм.