Завершуються роботи з благоустрою берегової зони відпочинку «Лісова»

310

01 жовтня 2019 року  відбулась робоча нарада щодо завершення робіт з капітального ремонту елементів благоустрою зони відпочинку «Лісова» на території об’єкту.

Під час огляду прибережної території, за участю помічників депутата Київської міської ради Павла Тесленка, представників КП «Плесо» та виконавця будівельно-монтажних робіт зони відпочинку, опрацювали ряд питань, що стосуються облаштування каналів на вхід та вихід води, будівництва мосту через канал, проведення монтажу бетонних стовпчиків по перимерту озера для обмеження заїзду автотранспорту на територію зони відпочинку.

В рамках проведення капітального ремонту елементів благоустрою зони відпочинку «Лісова» було прибрано очерет та проведено розчистку берегів, підготовлено плавні переходи до ділянок відпочинку. Сьогодні фахівці повністю завершують процес утворення доріжки здоров’я вздовж озера з улаштуванням щебеню та гранвідсіву. 

За декільна днів відбудеться поставка плит для подальшого монтажа мостового переїзду через канал на вхід води до водойми. Підготовчі роботи для будівництва  мосту вже повністю завершено. Відповідно узгодженого графіку виконання робіт, будівельникам залишилось встановити 80 шт. шпунтів із 144 для облаштування каналу на вихід води.

Помічник депутата Павла Тесленка запропонував встановити знак обмеження проїзду транспорту «зона відпочинку» на усіх можливих під’їздах до озера, щоб максимально зберегти благоустрій прибережної зони.

Завершення комплексу робіт з капітального ремонту на озері орієнтовно відбудеться на початку грудня поточного року.