Завершена реконструкція найбільшого в Дніпровському районі парку

15

По вулиці Алма-Атинській вже завершили облаштування зони відпочинку.

В сквері виклали пішохідні доріжки, нещодавно висаджені дерева та кущі прижилися. За інформацією Дніпровської РДА, роботи проводились за сприяння депутата Київради Павла Тесленка.

 

34Протягом всього літа тривала реконструкція парку біля будинку культури та мистецтв мікрорайону ДВРЗ уДніпровському районі.
Реконструкція згаданого парку включила в себе: встановлення 25 лав, 60 урн, облаштування дитячого та спор- тивного майданчиків, було виконано комплексний благоустрій всіх газонів з посівом трави, встановили металеві декоративні огорожі та виконали ряд робіт з озеленення, встановлена нова лінія освітлення, плюс садові меблі, садові лави в парку в достатній кількості для відпочиваючих.
Найголовніша подія реконструкції парку це звісно встановлення дитячого та спор- тивного майданчиків, збудовані на місці колишнього, навпроти будинку 22 по вулиці Марганецькій.


36

Декілька років стояв малесенький дитячий майданчик, кілька елементів не більше. Діткам цього було замало, нарешті хтось допоміг це змінити на краще. Було б добре також встановити пісочницю, а з великими гойдалкам раджу бути обе- режнішими. Гойдалки звісно чудово виглядають, але через їхні розміри та вагу дитина може випадково забитися – ділиться враженням з Дніпровцем ще один мешканець 64-го будинку – Ігор.
(на фото праворуч)

 

 

 

Раніше тут була лише одна карусель з гойдалкою та старенький тенісний стіл.
Тепер є все необхідне для повноцінного відпочинку разом зі своєю дитиною. Ходимо лише в цей парк – розповідає Вікторія, мешканка будинку 64 по вул. Алма-Атинській.

33

 


Розслідування

Хто доклав зусиль щоб підняти питання реконструкції парку, мешканці не уявляли. В Дніпровській РДА було з’ясовано, що реконструкцію провели за кошти міста, питання реконструкції неодноразово підіймалося депутатом від ДВРЗ та Старої Дарниці Павлом Тесленко, який направляв до голови КМДА О. Попова звернення, та вирішував це питання разом з керівництвом Дніпровської райдерж адміністрації.