Заплановано модернізувати стадіон «Дніпровець» на ДВРЗ

230

На території стадіону «Дніпровець» (вул. Алматинська, 60), який є тренувальною базою для вихованців ДЮСШ №21, що в Дніпровському районі м. Києва, заплановано провести капітальний ремонт: облаштувати три футбольних поля зі штучним покриттям, баскетбольно-волейбольний комплекс, вуличний тренажерний комплекс та бігові доріжки для забезпечення повноцінної фізичної підготовки вихованців спортшколи та усіх охочих до занять спортом.

Окрім того, планується побудувати додаткові роздягальні, відновити освітлення по периметру стадіону, провести реконструкцію трибуни великого поля та  адмінбудівлі. Все це стало можливим завдяки місцевій ініціативній групі ДВРЗ, яка запропонувала питання реконструкції стадіону на розгляд постійної комісії КМР з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту.

За словами депутата Київської міської ради Павла Тесленка: «Реконструкція стадіону «Дніпровець», це велике інфраструктурне питання, яке перш за все потребує підтримки місцевої громади. Тому, я вдячний місцевій ініціативній групі, яка доклала значних зусиль для об’єднання усіх нас навколо цього питання і всіляко сприяє депутатському корпусу в подальших діях, спрямованих на проведення комплексної реконструкції стадіону, території та адміністративної будівлі стадіону «Дніпровець». Лише завдяки спільним конструктивним діям місцевого органу самоорганізації населення «КМ «Дніпровець», депутатського корпусу, керівництва ДЮСШ №21 та місцевої ініціативної групи, ми зможемо зробити спорт на ДВРЗ більш сучасним», – додав депутат.

Під час засідання комісії 18.09.2019 року, депутати створили робочу групу, яка має напрацювати послідовність дій для прискорення процесу землевідведення  ділянки, на якій розташований стадіон «Дніпровець», оформлення й закріплення майнових прав на землю за ДЮСШ №21 з метою подальшого включення питання розробки проекту мультиспортивної тренувальної бази до відповідної міської програми та проведення капітального ремонту спортивного комплексу.

За умови включення цільових коштів в бюджет та в Програму економічного і соціального розвитку м. Києва, буде розроблено проектно-кошторисну документацію, яка має пройти відповідну державну експертизу. Після проведення процедур публічної закупівлі та укладання договору підряду, розпочнуться роботи з реконструкції стадіону «Дніпровець.